reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Gosiu fotelik do 18 kg, podobno ma byc do 4 lat, ale tez w to nie wierze, bo jak piszesz Twoja ma dopiero 2 latka, a juz tyle wazy... Te z boosterami sa fajne, ale wydaje mi sie, ze moja jeszcze za mala na taki... Moj taki wlasnie chcial kupic, ale ja chcialam cos, co by mozna bylo troche rozlozyc-jak mala zasnie...
Aneczka moj tez 30tke ma :-D:-D:-D Jakos nie mam pomyslu na prezent (a wlasciwie dwa-bo jeszcze od coruni ;-))... Fajnie, ze wypad sie udal... Czasem trzeba sie wyluzowac...
Reni_Ferek tez juz tu siedze prawie 5 lat i powiem, ze nie spotkalam sie z banknotem o jakim piszesz... Na Twoim miejscu wrocilabym do kantoru i zarzadala wymiany...
Madziula na pewno wkrotce sie uda... Trzymamy kciuki za przyszla "ciezarowe" ;-);-);-):-D:-D:-D
 
reklama
Dziewczyny te foteliki powinny wystarczyc do 3 lat.dzieci nie tyja tak szybko..moj ma prawie 1.5 roku a wazy 11 kg:sorry:
Co do prezentu to ja ostatnio na urodziny G kupilam mu fajny portfel:tak::tak:
Reniferek sreberko powinno byc tak czysiak.na znaku wodnym krolowa:tak:sprawdz co pisze na tym banknocie,czasem nie Bank of Scotland.pisze na nim funt sterling???jesli nie isze ze to funt steling nikt ci go nie wymieni tutaj:no::no:
 
joklis- napewno ten z boosterem jest niewygodny dla twojej malej, nawet jak malo jezdzicie. Tez tak myslalam jak ty, zeby jeszcze byl taki na pol-lezacy...
 
jezu dzięki słoneczka :-D bo już sie wystraszyłam jak siostrze tłumaczyłam to też mnie chyba tak opacznie zrozumiała jak Wy na początku :-Dkamień z serca i jedna pielgrymka na miasto mniej przed wyjazdem :-) jaka u Was pogoda? będę niedaleko Bristolu.... pewnie o tej porze roku leje.... czy mam małej zabrać rękawiczki czy jeszcze tam rączki nie marzną?
 
reniferek tez nie wiedzialam o co chodzi z ta kobieta z dzida:-D a to zwykly banknot jakim codziennie place:tak: co do pogody to juz zaczela sie powoli psuc robi sie troche zimniej ale na rekawiczki jeszcze za wczesnie na jak dlugo przyjezdzasz do UK ? bo na jesien sie przydadza;-)
madziula zycze powodzenia moze nastepnym razem wam sie uda:tak: poki co cieszcie sie ze staranek:-D

a co do fotelikow to wprawdzie kupilam uzywany ale jest jak nowy ;-)przeceniony nowy w sklepie kosztuje 80 funtow a cena siega do 115:sorry:wiem ze to jedne z bezpieczniejszych fotelikow na rynku mysle ze dzidzi bedzie w nim wygodnie:-)
my wlasnie ogladamy mecz tak sobie mysle ze przegramy 0:2 z irlandia takie mam przeczucie:-p
 
heyka dziewczyny :-)
ale tu busy się zrobiło he he ;-) sorki, ale nie nadrobię.
witam nowe mamy :tak::tak::tak:

Pinka focie z wesela rewelacyjne, jeszcze raz to powiem: ślicznie wyglądaliście (łącznie z córeczką);-)
 
reklama
jak sie codziennie płaci to sie nawet nie patrzy na banknoty hehe ja nawet nie wiem kto na jakim polskim banknocie sie znajduje :) nie weri tylko na 2 tygodnie przyjeżdżam :-D dzięki dziewczynki :-)
 
Do góry