reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
No wracamy. Kilka miesiecy temu kipilismy ziemie na kaszubach w pieknej okolicy pomiedzy dwoma jeziorami:-) (z okna na pietrze bedzie widac jezioro) i w nowym roku tak na wiosne ruszamy z budowa domu.
ale zazdroszcze juz sie rozmarzylam...:tak::tak:

witam
ja ostatnio mam troche na glowie wiec malo zagladalam ale bede juz spowrotem :tak:aktywna, no teraz troche ze swietami bedzie biegania ale damy rade ;-)
jutro ide po prezenciki dla dzieci i farbe do wloskow no i moze kupie cos juz z listy na swiateczne potrawy :tak:najwyzszy czas w koncu:tak:
ale coz tak jest jak sie czeka na pieniazki;-)

moj synek ma dzis christmas party tylko poszedl do szkoly z placzem i nie wiem czemu:eek:pewnie jak go odbiore bedzie weselszy:cool2:tak zawsze jest jak mam jakiegos focha;-)
 
hej
ja niezbyt fajny dzis ma humorek, wczoraj szwagier z kumplem troche popili i jak M zszedl na dwor zapalic to braciszek sie do niego doczepil i zaczela sie klotnia:wściekła/y:pozniej przenioslo sie to do domu, ja siedzac na gorze i czekajac jak Kondzio zasnie chcac nie chcac i tak wszystko slyszalam i ciesze sie ze nie moglam tam zejsc bo chyba bym go zatlukla:wściekła/y::wściekła/y:zaczelo sie od jakis glupich tekstow typu czy przeszkadza nam ze oni tu mieszkaja i dlaczego w ogole on musi placic:szok::szok::szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:twierdzi ze on jest jego bratem i tak nie powinien zrobic, no sory ale rachunki wtedy ida w gore jak jest wiecej osob i w ogole a on takie teksty rzuca:wściekła/y:i mial pretensje ze nie pozyczylismy mu 10 funtow tylko musial dzwonic do mamy zeby ona mu wyslala:szok::wściekła/y:kur.... szkoda tylko ze ja w tym momencie mialam 10 funtow na koncie z czego trzeba bylo kupic jedzenie:wściekła/y::wściekła/y:czy on mysli ze ja nie mam wydatkow i ja go bede utrzymywac??? co za ch....!!!!:wściekła/y:myslalam ze sie troche zmienil bo juz sie normalnie z M odzywal ale widze ze nic do niego nie dotarlo, jest tak samo zjeb... jak wczesniej:wściekła/y:a jak slyszalam jego teksty to jakbym tesciowa slyszala, identycznie:wściekła/y:juz wiem po kim jest taki "madry":no::no: jak ja sie ciesze ze oni dzis sie wyprowadzaja:sorry: a z wigilia nie wiem co bedzie w takim razie ja chcialam zeby bylo milo ale w takim wypadku to raczej spedzimy osobno, nawet ten temat tez wczoraj poruszali, M powiedzial ze jak chca to moga do nas przyjsc i nikt im nie broni, poza tym bylo tak juz wczesniej mowieone ale oni mieli juz jakies problemy......:no::no: sorki ze tak sie tu uzalam ale nie mam komu powiedziec....:-:)-(

ok Kondzio wstal trzeba isc na jakis spacerek;-)jutro jestem umowiona z lekarzem, ciekawe co powie:sorry:
doveinred zazdroszcze, na pewno bedzie wam tam dobrze:-)
 
Rudzia jak bym chciala zeby cos juz gadal:sorry:ostatnio popatrzyl sie na obrazek,mam Matke Boska i mowie ze to Bozia i ze zrob ladnie Amen a on teraz chodzi co chwile i patrzy na obrazek i mowi AMAMM:-D:-D:-D:-D No ale jak piszesz kazde dziecko rozwija sie inaczej:tak:trzebva czekac spokojnie.my za to mielismy szybkie chodzenia a lekarz powiedzial ze zbyt aktywne dzieci mowia pozno bo nie maja czasu:angry:smialam sie patrzac na Kondzia ze to pewnie za kilka lat:-D:-D
Ada wspolczuje,tak to wlasnie jest.nie ktorzy mysla ze wszystko im sie nalezy za to ze sa:no::baffled:do roboty niech sie wezmie:angry:teraz mu powiedzcie jak jest trzezwy:angry:na picie widac mial:no:mogl to przeznacztyc na telefon:angry:
Doveinred ja tez chce wrocic choc sie boje ale jak sa takie dni jak dzis....:angry:
G dzwonil i powiedzial ze w wigilie robi a powinien miec w tym roku wolna bo w zeszla robil:angry:az do dzisiaj bo pewnA OSOBA powinna robic to ma wolne i do tego cale swieta:angry:taka sprawiedliwosc,trzeba w dupe ladnie wlazic:no:reszta ma tylko 1szy Dzien swiat,reszta to psy,rodzin nie maja:angry::angry:do tego mnie muli dalej....lekarz dal mi tabletki jakies.Kondzio ma antybiotyk i mam nadzieje ze pomoze:tak:
 
Hej...
My tylko na chwile, bo zaraz do miasta trzeba jechac... Tak sie mi nie chce, bo dalej chore jestesmy, ale jak trzeba... Mala dodatkowo dopadl taki kaszel, ze pol nocy mi sie dusila...
Ada nie przejmuj sie... Twoj na pewno wezmie swoja strone, bo nikt nie moze oczekiwac darmowego zycia... Wy macie dziecko, a na jego utrzymanie nikt wam pieniedzy nie daje... Jak siie szwagier bedzie znowu burzyl o kase, to pomysl tylko, ze to Kondziowi bedzie brakowac, a na pewno nie bedziesz miala wyrzutow sumienia...
Doveinred domek na pewno bedzie sliczny...
A my wklejamy pare fotek, bo jak wiecie moja skonczyla dzisiaj 10 m-cy...
 

Załączniki

  • SDC11306.jpg
    SDC11306.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 19
  • SDC11316.jpg
    SDC11316.jpg
    18 KB · Wyświetleń: 15
  • SDC11314.jpg
    SDC11314.jpg
    14,7 KB · Wyświetleń: 22
  • SDC11285.jpg
    SDC11285.jpg
    35,6 KB · Wyświetleń: 21
Hej. Jestem mama Oleczka ktory skonczyl wlasnie 3 tygodnie i martwie sie troszke o jego skore i jak dokladnie ja pielegnowac. Otoz maluch nadal jest czerwony ( czy to normalne? ) ma krostki na buzi, ktore przemywam przegotowana woda oraz rumiankiem,ale nie bardzo to pomaga. Health visitorka powiedziala ze to normalne,ale zaczynam watpic w te ich wyjasnienia, wszystko jest dla nich normalne i przejdzie. Poza tym maly ma czerwona pupe, nie jest chyba odparzona, mila w dotyku ale ten kolor mnie martwi. Czy stosujecie kremy na odparzenia profilaktycznie i jakie? Oj ciezko byc nowa mama :) pozdrawiam
 
Ada - nie przejmuj sie tak to jest z rodzina.... sama przechodzilam takie ekscesy i powiedzialam sobie ze NIGDY wiecej.... niestety to smutne ale z tego jak sie czyta i slyszy to wiekszosc z nas ma tak wesolo z rodzinka.... :( oni mysla ze jak my mieszkamy za granica to zarabiamy kokosy i jestesmy burzujami bo sciagamy kase z rodziny .... rece opadaja czasami :wściekła/y:

kwaiteczek to prawda chyba z ta mowa bo moj na pupie nie usiedzi minuty :)):):) wszedzie go pelno i wiecznie czyms zajety :):) na wszytsko przyjdzie czas :)

Hej. Jestem mama Oleczka ktory skonczyl wlasnie 3 tygodnie i martwie sie troszke o jego skore i jak dokladnie ja pielegnowac. Otoz maluch nadal jest czerwony ( czy to normalne? ) ma krostki na buzi, ktore przemywam przegotowana woda oraz rumiankiem,ale nie bardzo to pomaga. Health visitorka powiedziala ze to normalne,ale zaczynam watpic w te ich wyjasnienia, wszystko jest dla nich normalne i przejdzie. Poza tym maly ma czerwona pupe, nie jest chyba odparzona, mila w dotyku ale ten kolor mnie martwi. Czy stosujecie kremy na odparzenia profilaktycznie i jakie? Oj ciezko byc nowa mama :) pozdrawiam

przede wszytskim odstaw rumianek poniewaz on bardzo uczula...
a na pupe polecam sudocrem - uzywalam go z Kacprem od samego poczatku i nigdy nie byo klopotow z pupcia...
jesli chodzi o pielegnacje calej skory to od poczatku nie uzywalismy zadnych kosmetykow dla dzieci... do kapieli do dzis uzywam oilatum bath...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
kwaiteczek to prawda chyba z ta mowa bo moj na pupie nie usiedzi minuty :)):):) wszedzie go pelno i wiecznie czyms zajety :):) na wszytsko przyjdzie czas :)
dokladnie a ztym lekarzem co napisalam to moi znajomi byli,ich synek ma 3 lata i nie mowil nic(juz mowi)tak wlasnie im lekarz powiedzial:tak:

Hej. Jestem mama Oleczka ktory skonczyl wlasnie 3 tygodnie i martwie sie troszke o jego skore i jak dokladnie ja pielegnowac. Otoz maluch nadal jest czerwony ( czy to normalne? ) ma krostki na buzi, ktore przemywam przegotowana woda oraz rumiankiem,ale nie bardzo to pomaga. Health visitorka powiedziala ze to normalne,ale zaczynam watpic w te ich wyjasnienia, wszystko jest dla nich normalne i przejdzie. Poza tym maly ma czerwona pupe, nie jest chyba odparzona, mila w dotyku ale ten kolor mnie martwi. Czy stosujecie kremy na odparzenia profilaktycznie i jakie? Oj ciezko byc nowa mama :) pozdrawiam

Ja do ok 2 mies dupke mylam tylko wacikami i woda.zacznij smarowac go moze jakos oliwka tylko zwroc uwage bo niektore dzieci sa uczulone na te z JONHSona.My nie bylismy.kup sobie mala buteleczke na poczatku i sprawdz.teraz uzywamy bambino:sorry:przywiezlismy sobie na poczatek ale polskie sklepy tez je sprzedaja:tak:poza tym sudokrem na odparzenia jest najlpeszy:tak:jesli beda to wtedy uzywaj bo tak nie ma sensu.a te krostki na buzi to kazdy przerabial,nie martw sie,zejda:tak:karmisz piersia czy sztucznym mlekiem???my najpierw piersia a potem butla juz byla.dziecko kazda zmiene odreagowuje wlasnie krostkami.My mielismy je do 3 mies:sorry:powodzenia:tak:na poczatku jest ciezko ale bedzie lepiej zreszta nikt nie mowi ze bedzie latwo:sorry:my mamy nie latwo do teraz:sorry::sorry::sorry::sorry:

Kwiateczek to zdrowka zycze dla was,no po antybiotyku to szybciej przejdzie.
No to tak bywa wszedzie z tym wolnym na swieta,ale jak dlugo tam pracuje i w zeszlym roku pracowal to powinien isc ten kto mial wolne.

Minisia no taki okres u nas tez dzis i jutro przedstawienie w szkole,w srode christmas party,to jeszcze wycieczke maja w czwartek, no i okres przedswiateczny to zakupy tzreba robic ,porzadki itak dalej.

Iza dla mnie to oczywiste i dla nich tez bylo,wczesniej,zanim swieta byly tuz,tuz:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:a teraz kosztem innych maja wolne:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:niech maja ale etraz kazdy wwie kim sa:no:
A my tez mamy party w czwartek,tzn Kondzio ale nie pojdziemy:no:szkoda mi troche no lae Kondzio wazniejszy:tak:Drugie party ma w sobote wiec moze sie uda,zobaczymy jak sie wykuruje;-)
 
Do góry