reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Dziewczyny zyjecie po tych swietach?
Ja ostatnio nadal cos nie tak tzn. chyba depresja wraca. Musze wybrac sie do lekarza.

Wszyskiego najlepszego na Nowy Rok.
 
reklama
Witam
Gdzie sie podziewacie???juz po sylwestrze:-D:-D
Iza wyzdrowialas??
NAS NIE bylo na sylwestra,bylismy u brata w Swindon:tak:wrocilismy w poniedzialek.Boshhh droga dalekka 4godz jazdy.myslalam ze wykituje juz.Koniexc podrozy:sorry:mecza mnie teraz bole plecow i bezsenne noce.juz nie wiem co robic:no:do 3-4 godz nad ranem nie spie az oplakac z nerwow mi sie chce:no:
 
Hejo witam w Nowym Roku

Najpier moze co u nas podróż do polski jak i w jedną tak i w druga strone udana,dzieciaki były bardzo grzeczne wiec nie było problemów zadnych ,tydzień szybko minoł kupe kasy wydane ,młody ochrzczony Wikunia w końcu zdecydowała sie na przebicie uszek i teraz ma śliczne kolczyczki;-) dzieciaki zawalone prezentami i mega zadowolone ja troche mniej bo wróciłam bardziej zmeczona niż byłam........
wczoraj ogarnełam juz chatę z walizek i prania teraz tylko wyprasowac trzeba...

Kwiateczek- współczuje ci kochana ja jeszcze pamietam te moje bezsenne noce okropnośc tez nie raz wyłam z nerwów!!! mam nadzieje ze do konca cie nie bedzie trzymac ta bezsennośc.......

Izka- no ty wiesz kiedy chorowac no na same świeta??? ,ale dobrze ze juz ci lepiej..


a mam pytanko do was nie wiecie moze gdzie moge wyrwać stare kosze wilkinowe ,lampy ,takie wiadra stare metalowe jak kiedys były??
 
No i ja jestem....

Kochane ja nawet nie bylam tu przed swiatami aby zlozyc zyczenia przez te choroby, ale mam nadzieje ze swieta mialyscie wymarzone i ze Sylwek byl udany.

Izka - no ci powiem laska ze " nabroilas" z tym egzaminem... Nu nu nu... Ale za drugim razem masz zdane jak w banku !!


Kwiateczek - nic innego tylko duzo szczescia i cierpliwosci, a ja z tym bole, plecow bym poszla do GP, powiedz ze tak cie bola ze placzesz..moze da ci skierowanie do fizjoterapeuty


irka - nie chce rozdrapywac ran ale co sie coreczce stalo ?

Pinka - fajnie ze podroz udana a jesli chodzi o wikliny i te kubly to najlepiej w PL bo tam to rzecz. " normalna" a tu traktuja jako retro i sobie licza... Choc latem mozesz popatrzec na carboot'ach



a u nas takie wiatry przeszly dzis w dzien ze nie mamy plotu w ogrodku ani po prawo ani po lewo....nawet dzis Nastki nie zaprowadzalam do szkoly bo daleko na pieszko a podejrzewam ze wozkiem by miotalo na lewo i prao....

Syn wazy 8800g, dlugi, kocha jesc, gaworzy i uwielbia sie bawic aku aku....
 
Witam
Gdzie sie podziewacie???juz po sylwestrze:-D:-D
Iza wyzdrowialas??
NAS NIE bylo na sylwestra,bylismy u brata w Swindon:tak:wrocilismy w poniedzialek.Boshhh droga dalekka 4godz jazdy.myslalam ze wykituje juz.Koniexc podrozy:sorry:mecza mnie teraz bole plecow i bezsenne noce.juz nie wiem co robic:no:do 3-4 godz nad ranem nie spie az oplakac z nerwow mi sie chce:no:
Wiem co to za droga bo moja mama kiedys tam mieszkala i pracowala :tak:jedzie sie zadupiami i tam w miescie same gory i pagory :happy2:

I co nosisz? kochana ja mam niesamowite bole plecow bioder i kregoslupa -kosci ogonowej ;-):tak: wlasnie od okolo tego samego tygodnia co ty i poszlam z tym do lekarza i wyobraz sobie ze mam skierowanie na fizjoterapie wlasnie na wtorek :tak::tak::tak: bol jest tak nieznosny ze nie raz stanelam i nie wiedzialam jak sie ruszyc siedziec nie moge lezec tez nie za dlugo a najlepiej jak stoje i chodze :tak:ale tez nie za dlugo bo nogi mi puchna :sorry2: powiem ci ze mam nadzieje ze te bole sa zwiazanae z moim latwiejszym porodem :-Dbo podono to wina kosci ktore sa soft i ready do porodu :-p:-) tak twierdzi lekarz :-):-):-)
 
Witam w ten wietrzny dzien, mam nadzieje ze nie bedzie padac.

Gosia moja corka miala wrodzona wade serca (dziura miedzy komorami serca i kolejna miedzy przedsiakami) oraz zarosniety odbyt. O wszystkim dowiedzielismy sie dopiero po porodzie. Zmarla w wyniku komplikacji po operacji serca.
 
Witam w ten wietrzny dzien, mam nadzieje ze nie bedzie padac.

Gosia moja corka miala wrodzona wade serca (dziura miedzy komorami serca i kolejna miedzy przedsiakami) oraz zarosniety odbyt. O wszystkim dowiedzielismy sie dopiero po porodzie. Zmarla w wyniku komplikacji po operacji serca.

boshhhh:no::no:nie wiem co napisac:-(
[*]


Mamusia Blaneczki ja bylam 3 razy na fizjoterapii,nie pomoglo mi,wrecz gorzej bylko jak zaczelam cwiczyc.3 serie ale musialam:baffled:
 
reklama
Do góry