reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
hello

ciuchutko tu ostatnio ciuchutko:tak::tak:

ja jak zwykle zawalona robotą teraz przygotowywuję się do sesji noworodkowej i dziergam na drutach to co potrzebuję do zdjęc...
młody zabkuje na całego wiec jak jest dzien bez marudzenia i spokojna no to sukces.... za 6 tygodni mamy roczek muszę obmysleć menu i torta upiec by trzeba było....:rofl2:

teraz robie zdjecia młodego ubranek i na ebaya wystawic musze bo mam tego ogrom!!!

Gosia Iga- jak maluszki????
Kwiateczek- a ty jak sie czujesz???

pozdrowionka dla was laseczki
 
mamuski z Doncaster i okolic co się z Wami dzieje:( tak tu cicho o Was, ja z nudów juz wpadam w depresje, siedze tylko z dzieckiem w domu. mija juz 5 mc jak jestem w uk i nie mam żadnych znajomych polek bo koło mnie nikt z Polaków nie mieszka:( troche smutnawo juz mi. jak jakaś babeczka chciałaby się spotkac z maluchami na spacer albo na kawke i poplotkowac jestem chetna :):-D
 
pinka 25 coś wiem o tym marudzeniu, Moja lalka też ząbkuje i na dodatek nie chce mi jeść :( 22 marca kończy roczek i mam nadzieje że wszelkie objawy znikną :) tak przynajmniej piszą że do roczku jest najgorzej:) i szczerze w to staram się wierzyć i miec nadzieję:)) pozdrawiam
 
Ewelina- witaj:tak:

oj tak to prawda po roczku to już leci z górki u nas 4 marca roczek;-) młody też mniej w okresie zabkowania je a co najlepsze siostrzyczka nauczyła go pluć i teraz jak tylko ma cos w buzi typu obiadek ,zupka ,kaszka to pluje az miło:-D:-D a ja wyglądam jak biedronka,dosłownie wczoraj byłam cała w pomidorowej :-D:-)
 
hello

ciuchutko tu ostatnio ciuchutko:tak::tak:

ja jak zwykle zawalona robotą teraz przygotowywuję się do sesji noworodkowej i dziergam na drutach to co potrzebuję do zdjęc...
młody zabkuje na całego wiec jak jest dzien bez marudzenia i spokojna no to sukces.... za 6 tygodni mamy roczek muszę obmysleć menu i torta upiec by trzeba było....:rofl2:

teraz robie zdjecia młodego ubranek i na ebaya wystawic musze bo mam tego ogrom!!!

Gosia Iga- jak maluszki????
Kwiateczek- a ty jak sie czujesz???

pozdrowionka dla was laseczki

Boshhh kiedy to zlecialo.Eric bedzie mial urodzinki a ja bede juz wtedy na wylocie:sorry:Znajac Ciebie wymyslisz cos extra;-)
A ja jak to w ciazy.wszystkie dolegliwosci mam chyba:confused2:najgorsze teraz bole plecow,nogi...czasem to ani siedziec ani lezec sie nie da:no:byle do konca....juz nie moge sie doczekac.Dzidzia kopie mocno,rusza sie ciagle ale jest bardzo nisko caly czas co wlasnie powoduje wszystkie oje dolegliwoci:no:


Ewelina witaj:-)Jak sie nazywa twoja corcia:-)suwaczki musisz sobie dodac.Wejdz np na moj i tam wpisz dane dziecka i ci wyjdzie,potem w klej w sygnature:tak:
 
No prawda cisza jakos po nowym roku, ale penwie tylk cisza na forum bo na chatach pewnie wrze...ja dluzej rozpisze sie innym razem, ostatnio nie wyrabiam przez ta chorobe nastki sprzed swiat...ciagle jest chora... Maly byl tez naziebiony w ostatnich dniach...a ja nie wiem gdzie rece wlozyc

PINKA - czy ty sypiasz wogole? :-)
 
reklama
Gosia zagladam ale sama jestem:sorry:Kondzio tez od soboty zeszlej mial goraczke po 40 st i nic wiecej.jezdze od lekarza do lea=karza i nic:no:od dwoch dni jest lepiej ale w nocy znow sie pojawia.nie wiem co jest grane.
 
Do góry