reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
Ja tez witam

Kwiateczek
nawzajem:-) Zadnych znakow narazie,ze sie wkrotce rozpakujesz??

niestety,codziennie mam nadziejecuduje zeby mnie ruszylo a tu nic:baffled:


Kwiateczek jak sie czujesz Kochana , bo Ja juz urodzilam swoja pieknotke 24,02 o 9,04.
Jak samopoczucie ? macie juz imie i co druga dziewczynka bedzie??

hEJKA.Gratuluje na poczatku:-)nie wiedzialam ze urodzilas juz.W terminie byla???
U nas niby ma byc ta dziewczynka.WYbralam Patrycja:tak:Jak sie czuje???masakra.ogolnie niunia jest nisko,w sumie cala ciaze co powoduje bol dolu:no:miednica to mam wrazenie ze peka juz:baffled:czeeekam i sie nie moge doczekac..boshh jak juz bym chciala byc po......:sorry2:a jak niunia,wszystko ok???
 
Hej,


Kwiteczek - bedzie dobrze... Juz niedlugo, nie znasz dnia ani godziny ;)

Pinka - ja to mialam takie bolesne jajeczkowania i, okresy przed ciazami, a po urodzeniu nastki wsio odeszlo takze jestem happy z tego powodu bo wiem jakie to upierdliwe bylo. Wszystkiego najlepszego dla Eryka. jest przeslodkim chlopakiem :)


A u nas popierdziucha... Tydzien temu nastka dostala zapalenie spojowek... NIBY..Przemywanie nie pomagalo wiec lekarz dal jej kropelki, za dwa dni przez przypadek dowiedzialam sie zagladajac jej w gardlo ze ma taaaaaaakaaaa roooooope w gardle...i jak mi doktor powiedziala pewnie ta rope co miala w oczach wynikla z ropy zalegajacej w gardle, jednym slowem wychodzila jej oczami, I dostala drugi antybiotyk - od grudnia choruje Anastazja ciagle na gardlo, jakis koszmar laski - a w czwartek dostalam list ze lekarz przychodni organizuje dla rodzicow warszty o samoleczeniu jednym slowem Anastazja byla dwa razy powaznie chora, dwa razy dstala anybiotyk i kuzwa starczy bo naciagam sluzbe zdrowia na leki i musze sie podszkolic w samoleczeniu... Tak to odebralam laski, no ale z drugiej strony jakby nie musiala dostac antybioku to by jej nie dali, a nawet jej by lekarz nie przyjal bo u nas to najpierw taaaaaaki wywiad przez telefon z pania z recepcji potem dzwoni lekarz i znow wywiad co dolega a potem ewentualnie nas przyjmie.
A teraz Julas od 3 dni mam zapalenie spojowek i zielony katar... Obmywanie woda, sola fizjologiczna nie pomaga, jest gorzej i gorzej i co dalej... Z checia dalabym mu te krople co miala nastka i po sparwie tylko ze na uletce nie pisze u kogo mozna stosowac te krople <szok> czy u dzieci, wieku...nic...
 
Gosia wspolczuje chorob:baffled:biedna no ale z tego co piszesz na zielony katar i rope w gardle antybiotyk jest niezbedny.Co do kropli skoro nie pisze to pewnie sa dla wszytskch.Kondzio jak mial pare miesiecy dostal leki od 2 lat......jesli sa od lekarza to chyba ok....

U mnie porazka,cala noc mialam lekkie skurcze,przeszly nad ranem:baffled:boshhh nie doczekam sie chyba.Dzwonilam do szpitala i kazali mi dzwoinic jakby wody odeszly lub skurcze powrocily,regularne:sorry2:boshhh z Kondziem takie skurcze mialam niereguralne ale byly caly czas ,bez przerwy.Boshhhh wizja dwoch dni w skurczach znowu mnie przeraza:no:
 
DZiekuje tak w terminie sie urodzila :tak:

A u nas popierdziucha... Tydzien temu nastka dostala zapalenie spojowek... NIBY..Przemywanie nie pomagalo wiec lekarz dal jej kropelki, za dwa dni przez przypadek dowiedzialam sie zagladajac jej w gardlo ze ma taaaaaaakaaaa roooooope w gardle...i jak mi doktor powiedziala pewnie ta rope co miala w oczach wynikla z ropy zalegajacej w gardle, jednym slowem wychodzila jej oczami, I dostala drugi antybiotyk - od grudnia choruje Anastazja ciagle na gardlo, jakis koszmar laski - a w czwartek dostalam list ze lekarz przychodni organizuje dla rodzicow warszty o samoleczeniu jednym slowem Anastazja byla dwa razy powaznie chora, dwa razy dstala anybiotyk i kuzwa starczy bo naciagam sluzbe zdrowia na leki i musze sie podszkolic w samoleczeniu... Tak to odebralam laski, no ale z drugiej strony jakby nie musiala dostac antybioku to by jej nie dali, a nawet jej by lekarz nie przyjal bo u nas to najpierw taaaaaaki wywiad przez telefon z pania z recepcji potem dzwoni lekarz i znow wywiad co dolega a potem ewentualnie nas przyjmie.
A teraz Julas od 3 dni mam zapalenie spojowek i zielony katar... Obmywanie woda, sola fizjologiczna nie pomaga, jest gorzej i gorzej i co dalej... Z checia dalabym mu te krople co miala nastka i po sparwie tylko ze na uletce nie pisze u kogo mozna stosowac te krople <szok> czy u dzieci, wieku...nic...
Mialam ta sama identyczna sytuacje czytajac to myslalam ze czytam swojego posta wiec co w takiej sytuacji idz do apteki i pokaz ze dziecko ma rope i zeby ci dali krople ja tak zrobilam bo pani lekarz powiedziala zebym sobie myla woda a moja blanka juz nie widziala oczy jak szparki ropa napuchnieta i tak samo miala gardlo chore i to jest jakis wirus.
Po kropelkach przeszlo one sa na bakterie- bez recepty wydawane - podam ci nazwe OPTREX INFECTED EYE DROP masz takie same moze? czy masz Fucithalmic? na recepete?
 
reklama
Gosia zdrówka dla Nastki, my też po raz kolejny przechodzimy przez zapalenie spojówek. My dostaliśmy od farmaceuty krople Optrex Infected Eye Drops Chloramphenicol i zadziałały od razu. Gosia a jak Julek?

Kiateczek życzę szybkiego porodu. Mi się poród rozkręcał 5 dni :baffled: co noc skurcze i co wstawało słońce cisza jakby się nic nie działo. Myślałam, że jajo zniosę z nie mocy bo już zmęczona byłam stanem ciążowym.

A ja mam pytanie czy w UK można kupić wit D czy tylko w multiwitaminach jest?
 
Do góry