reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
u lekarza bylam ponownie i stwiwerdzil,ze dziecko jest czyste a kaszelek moze utrzymywac sie do 2 tygodni i zebym sie nie martwila na zapas...jest juz lepiej Nadia pokaszluje,ale nie tak czesto i mocno jak wczesniej. Mowilam lekarzowi,ze poprzednio dali nam paracetamol,a on stwierdzil,ze nie potrezbnie bo dziecko nie ma goraczki...kurcze przeciez ja to wiem,niech to wytumaczy lekarzowi,ktory jej ten paracetamol przepisal.Smarowalismy Nadie wickiem na noc,oczywiscie wczesniej byla nasmarowana kremem,a pozniej dopiero mascia,ale efekty byly.
 
kopka - wiesz ja to juz tak mysle ze czasem ang lekarz juz tak na odczepke mowi zeby wziasc paracetamol przy kaszlu, wtedy moze wydaje im sie ze uspokoili matki polki ktore ich zdaniem sa nadwrazliwe. ale z drugiej strony z maluchem wypada isc domlekarza jak matka zaczyna sie juz niepokoic bo objawy sa np juz dlugio. Ilez ja razy juz bylam u ang lekarza bo wydawalo mi sie ze corka na zapalenie oskrzeli, pluc bo takie miala oddychanie, charczenie a okazuje sie ze jest czysta.... A jak poszlam do PL lekarza prywatnie za kazdym razem daja OSLONOWO antybiotyk ktorego nigdy nie wykupywalam bo jak Nie jest chora to dlaczego ma dostac antybiotyk, ale znow polscy lekarze tu w angli chyba mysla ze jak juz do nich sie idzie to ze chcemy antybiotyk bo angielski lekarz nam nie chce dac, ja to tak odbieram.Takmjak mowilam paracetamol jest na temperature jakies bole.... U nas doskonale sprawdza sie KARVOL do kontaktu, taki z olejkami , super sprawa, dobre na przeziebienia, na noc rewelacja plus tak jak mowisz dalej smarowac mascia. Zobaczysz ze jej p. rzejdzie, co prawda my mecLismy sie z takim kaszlem 3 tyg ale przeszlo. Zobaczysz, bedzie dobrze
 
Witam
Dziekuje kobiety za gratulacje.nie moge z tel dostac sie na wz.jestesmy tu do srody.we wtorek w nocy ostatni antybiotyk.boshhh juz nie moge.dzis zostalam sama juz.odezwe sie po powrocie,jak sie ogarne troche.
 
Witam!
Chcialabym sie do Was dolaczyc o ile mozna i nie wydam sie podejrzana ;-) Przed chwilka odkurzylam "stary" profil z ktorego w ogole nic nie pisalam bo jakos tak wyszlo, ze zapomnialam o nim bedac w ciazy.
Mam na imie Paulina, od czterech miesiecy mieszkam z mezem i coreczka w Norwich :)
Moja mala ma 18 miesiecy :-) Mam nadzieje, ze mnie przygarniecie!
 
reklama
Do góry