reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z UK

Ja jutro mam pierwszą (!) wizytę u GP, a jak tam u Was? Macie już umówione wizyty u położnych? Długo czekałyście na datę pierwszego usg? :)

Edit : aha, no to poszłam do lekarza. Wizytę miałam umówioną na 9.15, ale nie dałam rady, fatalnie się czuję - jeden gorszych ciążowych dni. Zadzwoniłam do przychodni, i okazało się że najbliższy kolejny termin do GP jest pod koniec przyszłego tygodnia! Podobno, bo mają zepsuty komputer i muszę zadzwonić jeszcze raz po południu. Ech. 9 listopada lecę do Polski na tydzień, mam nadzieję że nie umówią mnie do położnej w tym okresie. I jeszcze nurtuje mnie jedna sprawa - można umówić siw z położną osobiście, a nie przez przychodnie? Zapytam o to po południu w przychodni, ale może wcześnien któraś z Was wie coś na ten temat :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja pojechalam do przychodni. Wypelnilam formularz o polozna i tyle. Po 2 tygodniach zadzwonila do mnie i umowilysmy sie na 30 pazdziernika. Spytala jeszcze czy chce zrobic badanie Down Syndrom i ze umowi mnie na usg. Przysla mi zaproszenie pewnie na ok polowe listopada. To moja druga ciaza w uk wiec juz wiem jak to tutaj wyglada. Poki wszystko jest dobrze to nie nakrecam sie. Pozdrawiam. Mam nadzieje ze po pierwszych wizytach troszke rozkreci sie ten watek:) Trzymajcie sie cieplo.
 
Ja pojechalam do przychodni. Wypelnilam formularz o polozna i tyle. Po 2 tygodniach zadzwonila do mnie i umowilysmy sie na 30 pazdziernika. Spytala jeszcze czy chce zrobic badanie Down Syndrom i ze umowi mnie na usg. Przysla mi zaproszenie pewnie na ok polowe listopada. To moja druga ciaza w uk wiec juz wiem jak to tutaj wyglada. Poki wszystko jest dobrze to nie nakrecam sie. Pozdrawiam. Mam nadzieje ze po pierwszych wizytach troszke rozkreci sie ten watek:) Trzymajcie sie cieplo.

O widzisz, nie wiedziałam nic o formularzu. Czyli w tym formularzu wpisujesz też szpital w którym chcesz rodzic tak? I koniecznie muszę mieć wizytę u gp czy wustarczy wypełnić ten formularz na recepcji? :)
Tak czy inaczej, jutro podjadę do przychodni, mam nadzieję że to załatwię :)
 
Ostatnia edycja:
Kochana ten formularz jest tylko o przydzielenie poloznej. A u poloznej ustalacie gdzie chcesz rodzic:) Z gp ja sie nie widzialam ani przy pierwszej ciazy ani teraz. Pozdrawiam Cieplo
 
reklama
Do góry