reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z UK

reklama
Dziewczyny melduje sie i ja po polowkowym:) Okazalo sie ze pod serduszkiem nosze dwie dziewczynki:) Babiniec bedzie u nas :) Maz bedzie biedniutki;) Wszystkie pomiary sa w normie:) takze jestem juz spokojniejsza. Dziewczynki coraz bardziej daja o sobie znac. Szaleja i daja mi coraz mocniejsze kuksance;) a co u was?? Jakies wizyty?? Trzymajcie sie cieplo
 
hey mamuśki:-) jestem z Londynu i w grudniu będę miała drugiego skarbeczka:-) odezwijcie się bo patrze ze nikt tu prawie nie zaglada. Fanka masz racje mowia ze polki nba potege rodza dzieci w uk a tu cisza pozdrawiam
 
Dziewczyny ja pisalam na poczatku ale jak dziewczyny przestaly pisac to i ja umilkam. Ja juz przy koncowce:) Na 11 maja mam termin cesarki. W zeszlym tygodniu na usg moje dziewczyny wazyly prawie po 2500g kazda takze jestem duzo spokojniejsza. Torby do szpitala ciagle nie mam spakowanej do konca. Na szczescie wystarczy wziasc przeniesc z szafy do toreb i bedzie gotowe. No i musze wysterylizowac laktator i zapakowac. A jak u was??
 
Kochane a wy znowu zamilklyscie. Ja dzisiaj mialam ostatnie usg. Dziewczynki przybraly po ok 200g i maja juz ok 2700g. Jest dobrze:) Troche stres mnie dopada bo cc juz za 12 dni:) ale w sumie ciesze sie ze w koncu zobacze moje ksiezniczki. No i w koncu przestanie mi byc ciezko, bo ledwo sie turlam, chociaz tobie wszystko wlacznie z prowadzeniem auta:) ImageUploadedByForum BabyBoom1430338057.559457.jpg a to domek moich dziewczynek z zeszlego tygodnia:)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1430338057.559457.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1430338057.559457.jpg
    14,8 KB · Wyświetleń: 156
reklama
Do góry