reklama

Mamy z Ursusa

Temat na forum 'Warszawa' rozpoczęty przez KingaMZ, 28 Sierpień 2008.

1. KingaMZ

KingaMZ Fanka BB :)

Witam wszystkie szczesliwe mamusie z Ursusa!
    Wpisujcie sie dziewczyny, grunt to trzymac sie razem ;D
    Wszystkie przyszle i obecne mamusie mile widziane...poznajmy sie :-)

2. KingaMZ

dziewczyny piszcie! watek zalozony dla nas...zebysmy mogly pisac, gdzie Nam sie najlepiej chodzi na spacery (no moze nie przy takiej pogodzie jak dzisiaj)... do kogo warto isc do lekarza...bo z tym to chyba tu problem niestety :-( taka rotacja lekarzy....i na inne tematy..pozdrawiam i zapraszam !

3. reklama
  4. magda.lena

magda.lena Początkująca w BB

Hej!
    Ja też mieszkam w Ursusie, szkoda, że ten wątek jest taki mało uczęszczany, ale może się rozkręci. Nie mam zbyt dużo czasu na pisanie ale postaram się pojawiać co jakiś czas, jak mój maluszek mi na to pozwoli :)

5. KingaMZ

witaj magda.leno :) no ja tez mam nadzieje ze sie rozkreci :) moze troche by sie nas zebralo, poznalybysmy sie i spotkaly, jak juz pisalam grunt to trzymac sie razem :) a zawsze to przyjemniej... :)

6. aga-w

aga-w Początkująca w BB

witam Was dziewczyny, jestem mamą małej Maji i mam do was pytanko czy nie slyszałyscie o jakies niani poszukujacej pracy? (skorosze) Potrzebuję opiekunki dla coreczki od marca 2009 (corcia bedzie miala skonczone 6 miesiecy)
    pozdrawiam i dziekuje za informacje

7. mejdia

mejdia czerwcóweczka 2008 ;)

Mieszkamy na Ursusie Gołąbki i chętnie się poznamy z innymi mamami i ich dzieciaczkami !!!

8. KingaMZ

ooo ja tez na golabkach :) konkretnie na gawrze :)

9. NikaMD

NikaMD Fanka BB :)

Witam!

Mieszkam na Skoroszach :) Pozdrawiam ciepło wszystkie forumowiczki z Ursusa :tak::-)

Zamiezram wysłac mojego szkraba do przedszkola od września. Macie jakieś info o przedszkolach? Które jest warte uwagi?

10. reklama
  11. KingaMZ

Hej!

a o publiczne sie pytasz? ja to pewnie gdybym nie miala z tym problemu to wyslalabym do przedszkola na zagloby 27 (niedzwiadek) i tam jest jeszcze takie po drugiej stronie tego przedszkola...adres chyba na warszawskiej.

jesli chodzi o prywatne to na golabkach prowadzone przez siostry zakonne...ale niestety nie ma szans na ta chwile wpisac sie nawet na liste rezerwowa :(

12. NikaMD

NikaMD Fanka BB :)

Pytam ogólnie. Na razie bedziemy próbowac do publicznego, jesli się nie uda to potem do prywatnego. Ja wolałabym gdzieś bliżej na Skoroszach albo na Starym Ursusie. Spróbuje do Balbinki, a gdzie jeszcze to muszę poszukać, mam jeszcze 2 dni do namysłu ;-)

Poleć forum