reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Ursynowa

reklama
hej, ja jestem z Ursynowa i mam nadzieje ze watek nie zamarl. Moj maz wyjechal i zostalam sama z nasza glodomorra, przez brak kontaktu z doroslymi wkrotce zaczne mowic do listonosza a gugug, czy ktos chodzi na spacery w okolicy tzw. Alei Kasztanowej w okolicach Al. KEN/Bażantarni?
 
Ja też jestem z Ursynowa, ale pracuję więc nie ma czasu na spacery na razie. Poza tym pogoda!!!
Jak już zrobi się ciepło i jakaś Ursynowska mama będzie miala ochote na wspólny spacer w okolicy Ken 90-105
to ja jak najbardziej!!! Tuż przy moim bloku jest wspanialy plac zabaw o motywie przewodnim z dinozaurami - już sie nie moge doczekać jak sie zrobi cieplej troche. Odbieram corke z przedszkola przed piątą i jestem chetna na wspólne spacery w okolicach godz 5 lub później. :)

Pozdrawiam, Ewa
FOTOGRAFIA DZIECIĘCA
 
Hej, ja też jestem z Ursynowa, mieszkam w okolicy metra Imielin. Bywam na spacerkach w okolicach KEN i Bażantarni. :) Mój synek ma 8 m-cy, chętnie wybiorę się na wspólny spacer i / lub kawę. :)
 
Annie 83 - jak tylko sie cieplej troche zrobi to jestem chétna na wspolne spacery - pod warunkiem ze urzadza Cié spacer w okolicach godz 17 lub pozniej. Mieszkam metro Ursynow, wiec niedaleko. Od kwietnia jestem jak najbardziej chetna!!! Jak cos to przypominaj sie na watku :)

Pozdrawiam, Ewa
FOTOGRAFIA DZIECIĘCA
 
Ja też jestem mamą z Ursynowa. Moje córeczki mają roczek (hihihi śmiesznie to jeszcze dla mnie brzmi bo pierwsze urodziny miały wczoraj). Bardzo chętnie wybiorę się na wspólny spacer i kawę przy okazji. Mieszkam Natolinie ale i do metra Imielin, metra Ursynów i do Alei Kasztanowej mogę dojść :)
 
Witajcie.Jesli mieszkacie kolo metra natolin i macie czas o 10 rano we wtorek to zapraszam Was do klubu mam na ursynowie.Miesci sie on w Natolinskim osrodku kultury.We wtorek odbeda sie zajecia ogolnorozwojowe dla dzieci od 6 m-cy do 3 lat.Zajecia sa bezplatne.Takze zapraszam serdecznie.Wiecej info: klub-mam.pl
 
Oleniolek - ja w kwietniu chetnie wybiore sie na wspolny spacer, teraz w marcu jeszcze nie bardzo mam czas. Jezeli urzádza Cie godz ok 17 lub po (odbieram dziecko w przedszkola przed 17, okolice metra ursynow - Imielin, jakis placyk zabaw badz mini park - to ja bardzo chetnie :)
P.S. - dajesz sobie rade z dwojka rocznych dziewczynek na spacerze? Jak tak to podziwiam. Moja jak miala rok to spacer byl meczacy, bo nie chciala w wozku jechac tylko zeby jaza reke prowadzic caly czas :)

Pozdrawiam, Ewa
FOTOGRAFIA DZIECIĘCA
 
reklama
Ewa no to na spotkanie czekamy do kwietnia :)
Moje córeczki jeszcze nie chodzą. Na spacerach od urodzenia zawsze spały i tak jest do tej pory. Teraz są w fazie dużych zmian. Zobaczymy co z tego wyniknie i jak będzie w kwietniu :)
P.S. A tak w ogóle to będę chciała zamówić sesję u Ciebie :)
 
Do góry