reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Ursynowa

Cześć Mamy. 4 miesiące temu też zostałam mamą i chętnie pogadam na temat swoich spostrzeżeń na ten temat na przykład podczas spacerów. Mieszkam na Stokłosach ale z wózkiem można podreptać trochę dalej.
 
reklama
Odświeżam wątek! :)

Mamy z Ursynowa proszę o radę dotyczącą wyboru przychodni NFZ :) gdzie, do kogo? :)

Ja zapisałam dzieci na Romera i jestem bardzo zadowolona. Przy pierwszym dziecku miałam Medicover, później przepisałam go do prywatnej Cortenmedic, mającej umowe z NFZ, a córkę zapisałam na Romera. Bylam tak zachwycona, ze syna tez tam przepisalam. Lekarz prowadząca p. Żurakowska ale inne do których trafiałam tez bez zarzutu.
 
Hej,
jestem z Natolina. Szukam towarzystwa do wspólnych spacerów, zabaw i wspierania się w trudach macierzyśntwa. Dla niezarejestrowanych podaję kontakt mailowy: ewa.swider@wp.pl

Zgodnie z tym co zasugerowała MałaAnka: mój synuś ma prawie 3 miesiace
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny, które szukają koleżanki/kolegi dla swoich dzieciaków piszcie ile wasze pociechy mają lat albo zróbcie sobie Suwaczek tylko nie pytajcie mnie jak bo za Chiny nie pamietam jak to się robiło.
 
Do góry