reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Ursynowa

miecia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Styczeń 2007
Postów
191
Miasto
Warszawa
Hej hej, witam mamy z Ursynowa!! Może jakiś wspólny spacerek?? Ja mieszkam na Kazury i spaceruję codziennie w godzinach 11:00-13:00. Zwykle zahaczam o Galerię Ursynów, Aleję Kasztanową, Kabaty, a potem to jak wyjdzie... ostatnio nawet las Kabacki...
 
reklama
Mieszkam w okolicy parku Jana Pawła II (przy Romera) na Ursynowie. Czy wiecie może coś na temat przedszkola na Cybisa?
Pozdrawiam wszystkie mamy z Ursynowa:-)
 
Witam i odświeżam wątek :-)
Może teraz jeszcze doszły jakies Mamy z Ursynowa??
Ja sama będę mama dopiero w sierpniu ale może jakieś Ursynowianki podpowiedzą jakiegoś dobrego ginekologa??
Pozdrawiam :happy:
 
Witam i odświeżam wątek :-)
Może teraz jeszcze doszły jakies Mamy z Ursynowa??
Ja sama będę mama dopiero w sierpniu ale może jakieś Ursynowianki podpowiedzą jakiegoś dobrego ginekologa??
Pozdrawiam :happy:

wrawdzie nie jestem z ursynowa, ale polecam dr. Pazio. Ma gabinet na sobieskiego, też nie ursynów, ale nie daleko:)
 
Witam drogie panie.
Mieszkam na Cybisa 2. Często wychodzę ze swoją małą, czarno-białą, kudłatą suczką na spacery koło szkoły. Jestem początkującą mamą.
Na swoją dzidzię muszę jeszcze trochę poczekać, ale ma już 17 tygodni i czuję że daje mi znaki że tam jest ;-)
Czekam tylko aż zacznie się znacznie ruszać i kopać :-D

Chciałam się zapytać czy są na Ursynowie jakieś spotkania mam z Ursynowa i czy jeśli są to czy są płatne? Chętnie poznałabym jakieś doświadczone lub, tak jak ja, początkujące mamy ;-)
Z góry bardzo dziękuję
 
Były może któreś panie na bezpłatnych badaniach w Sadyba Best Mall?
Ja byłam :-) niestety nie załapałam się na badania USG 4D :-( ale na badaniu normalnym w 2D wreszcie się dowiedziałam że najprawdopodobniej to będzie dziewczynka :-D Niestety miała pępowinę między nóżkami, ale na 80-90% to dziewczynka Jesteśmy z partnerem bardzo szczęśliwi, bo chcieliśmy mieś dziewczynkę. :-)

Pozdrawiam
Kasia
 
Ja mieszkam blisko Lasu Kabackiego przy Wilczym Dole, chętnie wybiorę sie na wspólny spacer w pogodny dzień. Moja Julcia ma 2 miesiące i najczęściej koło 11 staram się wyjść z nią na dwór. Ale jak to na cycu bywa pora spaceru czasami wypada inna. Kto się do nas przyłączy? :))

Jesli chodzi o ginekologa, byłam kiedyś u pani dr Piechockiej- wydawała sie miła, ale zaznaczam to nie była moja lekarka w ciązy, niemniej przyjmuje nawet po 21 - co dla mnie było idealne bo mała zasypia o 20 i dzieki temu bez stresu i wielkiej wyprawy odbyłam wizyte.
 
Ostatnia edycja:
Witam i odświeżam wątek :-)
Może teraz jeszcze doszły jakies Mamy z Ursynowa??
Ja sama będę mama dopiero w sierpniu ale może jakieś Ursynowianki podpowiedzą jakiegoś dobrego ginekologa??
Pozdrawiam :happy:
Ja mamą będę we wrześniu choć kto wie bo termin mam na przełomie sierpnia i września i jednocześnie przeprowadzam się właśnie na Ursynów. ;-)Chętnie poznam mamy i umówię się w bliskiej przyszłości na spacerki. :tak:;-) Chętnie też poznam ciekawe miejsca w tej dzielnicy nadające się na spacerki. jak dotąd mieszkałam na Ochocie więc w mojej nowej miejscówce znam tylko ulice przynależne do mojego budynku.:zawstydzona/y:;-)
 
Dopisuję sie do przyszłych mam z Ursynowa - okolice metra Ursynów. Jeszcze nie mam z kim chodzic na spacery ale od listopada będzie mały pasażer w wózeczku :-)
 
reklama
Witam Drogie Mamy!
Ja mieszkam na Wąwozowej. Moja malutka obecnie zostaje z nianią gdyż ja pracuję. Mam pytanie - Czy możecie polecić jakieś ciekawe miejsca gdzie moja roczna córeczka mogłaby wybrać się z opiekunką?:-D
 
Do góry