reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

chyba tu jestem nowa
%5D
//www.TickerFactory.com/%5D"]
 
reklama
Cześć dziewczyny, nie wiem czy już się przedstawiałam/witałam tu czy nie, więc na wszelki wypadek jeszcze raz: CZEEEEŚĆ!!! :-):-):-)
 
Cześć dziewczyny :-) jeszcze nie jestem mamą ale już do was zajrzalam :-) Termin porodu mam na sierpień i głowie się jaki szpital w Warszawie wybrać. Czy mogłybyście mi coś doradzić? Podzielić się swoimi opiniami? Czy któraś z was rodziła na inflanckiej lub słyszała jakieś opinie na temat tego szpitala?
Z góry dziękuję i pozdrawiam :-)
 
aga moja koleżanka rodziła na inflanckiej i bardzo była zadowolona. Mówiła, że miły personel, tylko zatłoczenie bardzo duże akurat wtedy było i wypychali do domu, kto tylko chciał - ona wyszła po niecałej dobie (nie wiem czy tak jest zawsze czy akuratt kryzys mieli)
Ale słyszałam, że tam teraz duży remont jest.
Zajrzyj sobie tutaj https://www.babyboom.pl/forum/zlota-lista-f51/szpitale-lekarze-polozne-warszawa-1844/

Skacze zajaczek po lesie zyczenia Tobie niesie. Przez pisanki przeskakuje Alleluja wykrzykuje. Po czym znika w dlugich susach caly mokry od dyngusa. Zdrowych,wesolych i pogodnych Swiat!
 
Witajcie
jestem z Tarchomina, na forum jestem nowa...
mam nadzieję że mnie przyjmiecie do siebie :)

Chciałabym zapytać warszawskie mamusie o żłobek, muszę znaleźć jakąś opiekę dla synka na jeden dzień w tygodniu,
Synek ma 5 miesięcy i chciałabym jakiś żłobek, bo opiekunki to się jakoś boję, po tym co się słyszy tpo mam przed nimi lęki...

Problem w tym że nigdzie nie mogę znaleźć... żłobek najlepiej zeby był na trasie Tarchomin Gocław albo Wola, czyli pasuje nam tarchomin, Centrum, Wola, Gocław no i najlepiej żeby mial karnety godzinne.... może slyszalyście o jakimś dobrym ?
 
Cześć
dla dzieci w wieku przedszkolnym pewnie nie ma problemu, ja mam niemowolaka i potrzebuję żłobka a tu już nie jest tak kolorowo jakby mogło się wydawać...
 
reklama
Do góry