reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

reklama
Witaj Edzia, na Jelonkach spędziłam dzieciństwo to przecież dwa kroki ode mnie. A ta joga to świetna sprawa też kiedyś o tym myślałam, a teraz mogabym zrealizować te plany. Napisz coś więcej o tych zajęciach. Kiedy się odbywają i jaki to koszt. Aha i może któregoś dnia spotkamy się na spacerze.
 
pozdrawiamy z Ursynowa.
Często bywamy na Polach Mokotowskich, w Jordanku przy Odyńca i w Parku Ujazdowskim oraz Łazienkach, bo u nas niestety place zabaw do d......
 
Witajcie,
przyłaczam się do Was, chociaż mieszkam obecnie (od 3 lat) w Markach pod Warszawą, ale to zaledwie 5km od granicy Warszawy ;)

Edzia jestem bardzo zainteresowana tą jogą. Czy mogłabyś podać dokładne namiary tj. telefon, adres i oczywiście ile kosztują pojedyncze zajęcia a ile karnet? Czy zajęcia są w Centrum na Wspólnej? I drugie pytanie od kiedy można ćwiczyć jogę? Tradycyjnie po połogu?
 
www.jogaklub.pl to strona jogi na wspólnej, ja rozpoczęłam ćwiczyć jak Wiktoria skończyła 3 miesiące, ale poprostu wcześniej były wakacje i nie było zajęć. Myślę ze po połogu można zacząc, ta dziewczyna która to prowadzi jest super i pyta kto kiedy urodził, zeby indywidualnie dobrać ćwiczeni a (ja np. niektórych jeszvcze nie mogłam zrobić w pełnej formie, które robiły dziewczyny po 5 miesiacu). Najlepiej spytać telefonicznie, albo przyjść na jedne zajęcia. To sie znajduje jakby na tyłach Marriota.

Polecam te ćwiczenia, naprawde można wrócić do formy! A przy tym miła atmosfera, no i jest się z dzieciaczkiem.
 
reklama
nie ma tu chyba jeszcze nikogo z Pragi. Ja jestem z Pragi Południe, a dokładniej z Gocławia. Pozdrawiam wszystkie Prażanki  :D

.png
 
Do góry