reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

Hej, to ja tu chyba pierwsza z Ochoty :) Baaardzo bliziutko Placu Narutowicza. Jeśli jest jakaś mama z okolic, z chęcią umowie się na spacerek, bo samemu się tak plątać to nuuuda :p
 
reklama
I co dziewczyny, chodzicie na tę jogę? Fajnie jest?
Bardzo bym chciała, ale w czwartki mam zajęcia na uczelni.

Przy okazji - my jesteśmy z Żoliborza.
Pozdrawiam! :)
 
margot na jodze jest super! Można chodzić też 1 raz w tygodzniu (np. wtorek), możesz spróbować i przyjść raz.
gazelaczku można zrobić spotkanie grupowe w jednym punkcie jak radzi Aletka
 
gazelaczku, chętnie się z Tobą umówię, mieszkam wprawdzie w Śródmieściu, ale całe życie mieszkałam na Słupeckiej, więc mam sentyment do tych okolic!
odezwij się to coś wymyślimy
 
Dziewczyny, z takim wspólnym spotkaniem to bardzo fajny pomysł. Można wymyślić jakiś termin i umówić się  :)

Aczkowiek we wcześniejszym poście chodziło mi o znalezienie mamy z okolic, żeby można było łatwo umawiać się. W-wa jest duża i same pewnie wiecie jaka to atrakcja przemieszczać się z wózkiem autobusem lub tramwajem. Tym bardziej, że mój Maciek jeszcze podróżuje w gondolce, no i trzeba Go często karmić bo jest na piersi. Wyprawy w odległe miejsce są po prostu niepraktyczne. Za to w weekend, gdy dostępny jest mąż z samochodem no to... idziemy na spacer z tatą  :) A z kimś kto mieszka blisko często można się umawiać na spacer, odwiedzać w domku nawet. Wtedy i mamy poplotkują, a dzieci będą miały z kim się bawić [jak dorosną, hi hi  ;) :)]. Tym bardziej, że w W-wie dzieci raczej nie biegają pod blokiem i pomyślałam, że fajnie znaleźć mu kolegów czy koleżanki  :)
 
gazelaczek pisze:
chodziło mi o znalezienie mamy z okolic, żeby można było łatwo umawiać się. W-wa jest duża i same pewnie wiecie jaka to atrakcja przemieszczać się z wózkiem autobusem lub tramwajem. A z kimś kto mieszka blisko często można się umawiać na spacer, odwiedzać w domku nawet. Wtedy i mamy poplotkują, a dzieci będą miały z kim się bawić [jak dorosną, hi hi ;) :)]. Tym bardziej, że w W-wie dzieci raczej nie biegają pod blokiem i pomyślałam, że fajnie znaleźć mu kolegów czy koleżanki :)
powtarzam się, wiem, ale czy naprawdę żadna z Was dziewczyny nie mieszka w okolicach centrum??? ech...
wracając do spotkania większą grupą, w Lolku na polach mokotowskich mogłybyśmy usiąść pod dachem, możemy nawet zarezerwować sobie miejsce i z wózkami się zmieścimy a i dla starszych dzieciaczków jakaś zjeżdżalnia się znajdzie. jeden minus - wysokie ceny...
 
reklama
Do góry