reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

reklama
Doxa pisze:
Witajcie,
przyłaczam się do Was, chociaż mieszkam obecnie (od 3 lat) w Markach pod Warszawą, ale to zaledwie 5km od granicy Warszawy ;)
to dla Ciebie Moniko ;)
dobra Dziewczyny, może ustalimy jakiś wstępny termin i miejsce spotkania??
ja proponuję przyszły poniedziałek, czyli 7 listopada
 
7 listopada pasi, a miejsce dla mnie nie ma znaczenia, bo dojedziemy autkiem możemy kogoś zabrać po drodze, jedziemy z Bemowa
 
no ba ;D
piszę się ale qrcze 12:00???
no postaram sie wyrobić ;D
tylko qrcze wy wszystkie takie wysokie a ja taka malutka grubiutka ::)
fajnie sie przy was będę czuła ;)
ale będę na banq ;D ( o ile znów sie nie rozchoruje moje baby)
 
theo, nie musi być 12, to tylko propozycja. ale myślę, że mimo iż wczesna, to bardzo rozsądna godzina, teraz po zmianie czasu już o 14 robi sie nieprzyjemnie.
a kto Ci powiedział, że my wszystkie wysokie?? :)
 
reklama
extra zdjęcia elwis_m! no tak we wrześniu było jeszcze ciepło, to i maluszki mogły w luźniejszych strojach wystąpić, no a teraz...
szkoda że pracujesz, bo o 16 to już ciemno się robi
 
Do góry