reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

Witam, widzę, że mam wiele do nadrobienia.

Melduję, że 13.01 urodziła się moja wspaniała Julia Wiktoria :) :) :) i jestem mega szczęśliwa :) :) :)

Mam pytanie, czy któraś z Was może polecić jakiegoś dobrego alergologa dla noworodka
 
reklama
Ja wczoraj byłam w Tesco i upolowałam sobie płaszczyk za 50 zł;-) Dla Mai parę bodziaków i kombinezon za 15zł:szok:Co prawda na metce widnieje napis for BOY ale i tak jest fajny ;-) Chciałam jeszcze buty,ale oczywiście nie było mojego rozmiaru:no:

Dziewczyny Maja mi w nocy zrobiła czarną kupę. Dzwonić do pediatry czy może przeczekać? jadłam wczoraj kurczaka pieczonego w folii i trochę się przypalił to może od tego?
 
Najtaniej pieluchy sa w Superpharmie , tzn oni maja non stop promocje, jak ma sie karte to czesto sa jeszcze nizsze ceny. ja kupuje tam huggiesy za 36,90zl (mega paki), pampersy tez sa tam na promocji prawie caly czas.

IZA jak juz bede pewniejsza slow lekrzy to napisze o co chodzi, bo na razie do glowy tego nie dopuszczam.

MILA MAMA gratulacje!!

JAGODA sluchaj a jak sie nazywala ta okulistka , co zla diagnoze postawila?? Ona ma dwuczlonowe nazwisko, to ta ordynator z Nieklanskiej??
 
reklama
Do góry