reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

Priscilla ewach6 tez uwazamz e to zadaleko ja mieszkam na mokotowie i jak ja mialabym dostac sie do łomianek
tragedia :(
tez preferowała bym cosi zdecydowanie blizej :D

co proponujecie ???

moze same cosik otworyzmy :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
 
reklama
Dziewczynki ja tez jestem za polami genialny pomysl

tylko teraz trzeba by bylo ustalic kiedy i oktorej
ja w ten wekend mam odwiedziny tesciowej ale pewnie i tak chodizlo by o jakis dzien w tygodniu ??? :D
 
Zdecydowanie z tygodniu! :)
Ja moge dopiero po 23.07 - bo wtedy robimy chrzciny i wczesniej bedzie duuuzo zamieszania, bo impreza w domku.
Obawiam sie wiec, ze bede musiala ominac pierwsze spotkanie :( No chyba, ze poczekacie jeszcze 2 tyg ;)
 
cześć dziewczyny
a my już po urlopie :(
ale przynajmniej jest co wspominać
Priscilla pisze:
Ale Wam fajniutko :)
My w tym roku nigdzie nie wyjedziemy, bo dzidzia za mala :(
dlaczego za mała..?
jak Oliwka miała 6 tygodni to pojechalismy z nia nad morze-zalecenie pediatry przed zimą
mąż był z nami tydzień,a na drugi tydzień zostałysmy same :)

ale to już każda mama musi sama zadecydować-napewno nie ma się czego bać
 
reklama
Nie balas sie ze maluch sie przeziebi? My juz jedno chorobsko mamy za soba i teraz chucham i dmucham na malucha ;)
A co z warunkami? Wzieliscie jakis pokoj w prywatnej kwaterze? Jak pomysle o kapieli, praniu, prasowaniu w takich warunkach, no i o stosie rzeczy jakie dla malucha tzreba wziac, to przyznam, ze jakos sobie tego nie wyobrazam :(
 
Do góry