reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

reklama
Witajcie!

Dopiero teraz zobaczyłam, że Warszawa ma swoje forum regionalne!
Jestem Ania, mam 28 lat. Mieszkam na Tarchominie z mężem Robertem, psem Cwaniakiem, i śliczną bladą istotką Anastazją.

Jeśli nie macie nic przeciwko, to będę do Was czasem zaglądać... ::)

Pozdrawiam!
 
Dawno do Was nie zagladalam dziewczynki, czyzby jakies spotkanie sie kroilo, moze i my tym razem sie zalapiemy? ;)

Czy pojawila sie moze jakas kobitka z okolic Rembertowa??
 
Hej!
Ja podczytuję Was czasami - jestem grudniową mamusią z Tarchomina i mam nadzieję ze ten wątek sie rozkręci.
Avocado2 - może sie mijamy na spacerkach? :D
 
Witam zrana.
Olek poszedł na swoją drzemkę do łóżeczka. :) Wziął misia i aaaa i poszdł.
A ja biore sie za robote bo po weekendzie to dom jest pobojowiskiem. ::)
Miłego dnia
 
KarinaNieZie - hej, może i się mijamy. Ale raczej w weekendy, bo ja jestem pracująca matka. A gdzie dokładnie mieszkasz na Tarchominie? Bo ja na Osiedlu pod Dębami (niedaleko pętli autobusowej).
 
Hej też jestem z warszawy. mam na imie ewa mam 23lata do niedawna mieszkałam na Białołęce - osiedle Aluzyjna, a w chwili obecnej na Bielanach... też na "B". :) :)

pozdrawiam serdecznie
 
reklama
Hej!
Avocado2 - to mieszkamy bliziutko - ja mieszkam na Strumykowej Metro - naprzeciwko kościoła. ;D A jakiego masz psiaka? - po psiaku Cię namierzę :D :D :D Moja psinka -Fifka to West.
Ewa II - Witaj! I jak Ci się mieszka na Bielanach?
 
Do góry