reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

Hej
u mnie Jula konczy chorobe,
przezylismy najazd dziadkow z okazji dwóch latek, urodzinki tez no i czekamy na piekna ciepła pogode.
Moze wowczas znow w zoo sie spotkamy a peperka znow obdaruje mnie Ciderkiem :-p
Jagódka przepraszam - nie moglam sie zebrac do wyslania ci linka, bo na album nie zaglądałam dawno. Zaraz wysyłam.
 
reklama
Patewka: sluszna mysl, jeszcze chyba z 10 butelek lezy i nie mam chetnego na wypicie ;) z przyjemnoscia cie obdaruje! i spoznionne zyczenia dla Julki, jakos przegapilam suwaczek :)
Jagoda: ok, ja jestem dostepna caly czas, tylko daj mi znac jak godzinowo by twoj przyjazd wyglad i ewentualny powrot.

jeszcze tylko 9 dni i jedziemy :) juz sie nie moge doczekac!
 
Ostatnia edycja:
peperka odstawię Krystiana do przedszkola i wyruszę do Wawy, powinnam przed 10 być w instytucie. Potem nie wiem ile zejdzie się z wgraniem programów (mam mieć dostęp do artykułów), ewentualne spotkanie z szefem i powrót. Teraz już nie jadę w żadne inne miejsce to myślę, że dłużej niż do 13-14 nie powinno nam się zejść Najpóźniej około 14 chcę być na śródmieściu z powrotem.
 
No to w sam raz na twoj powrot bysmy sie umowily. Ja od siebie do 30 min potrzebuje na dojazd do centrum (w zaleznosci czy juz bede na spacerze, czy dopiero w domu), wiec chyba wystarczy jak dasz mi znac jak bedziesz wychodzic z pracy.
 
Witam drogie Panie;)

Głupio mi tak Wam przeszkadzać w rozmowach ale chciałam się dołączyć, gdyż jestem przyszłą mamą z okolic Warszawy;)
A dokładniej z Radzymina. Często bywam w Warszawie, mam tylko 20 km to tak na prawdę nie jest dużą odległością;)

Pozdrawiam;)
 
Hej
My juz dotarlysmy do Warszawy, ale netu brak- mala 2msc temu polamala modem ... musze kupic nowy. Poludnie Francji ladne itd.. . Na Mazurach bylo zimno.. Najbardziej jestem dumna z malej ,ze od ok. miesiaca juz jest bez pieluch.. Ladnie wola kiedy chce siusiu lub kupke, nawet podczas drogi samochodem zalatwiala swoje potrzeby na nocniku. Rekord to tydzien bez wpadki... tak wiec pieluszkom powiedzialysmy na dobre pa pa :-) Pewnie jeszze jakies wpadki sie przydarza...
 
Stopi super, że szczęśliwie wróciliście i gratki dla malutkiej :-).

peperka przepraszam Cię bardzo, okazało się, że laptop, który dostałam nie ma wi-fi, zamówiłam, ale dopóki nie przyjdzie nie mam po co jechać do pracy :-(. Bez dostępu do netu nie dam rady zrealizować tego po co tam jadę. Niestety liczę, że najwcześniej może przyjść we wtorek, jutro to byłby cud jakby przyszedł. Tak więc chyba najwcześniej bym w środę jechała.

Głupio mi, nie wiem jak Ci środa pasuje, w razie czego nawet jakby mi nie przyszedł wi-fi to bym się wybrała do Wawy. Choć liczę, że do wtorku kurierem to już na bank powinno być.
 
patewka - opóźnione, ale szczere sto lat dla Julki!!! nie do wiary, że to już taka pannica!!! :-D

stopi - fiu fiu, ładny wyczyn! Twoja Lenka jest super :-)

niuniunia - witaj!

Wreszcie pogoda wróciła :-) jednak ja w tym tygodniu nie dam rady się umówić, mam sporo planów..
a i się pochwalić muszę, dziś zostałam Doradcą Noszenia :-D zaraz ruszam z konsultacjami :-D
 
reklama
Do góry