reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

Wreszcie pogoda wróciła :-) jednak ja w tym tygodniu nie dam rady się umówić, mam sporo planów..
a i się pochwalić muszę, dziś zostałam Doradcą Noszenia :-D zaraz ruszam z konsultacjami :-D
to może już wiesz jak to jest z tym napięciem i noszeniem w chuście?

ja wróciłam do Warszawy i nacieszyć się nie mogę, że wreszcie do normalności wrócę. Ale żeby nie było różowo to zaczynam od wizyty u lekarza z młodym. W nocy 4 godz płakał i chciał spać tylko u mnie na rękach wiec jestem totalnie nie wyspana. A teraz pojawiła się gorączka. :( Mam nadzieje, że to nic poważnego.
 
reklama
k8sad - wiem :-) konieczne jest indywidualne podejście - można ewentualnie spróbować nosić w wiązaniu które nadaje się nawet do noszenia wcześniaków :-) doradca powinien obejrzeć jak maluch układa się w chuście i dopilnować żeby wiązanie na 100% było super poprawne. A potem koniecznie (przy okazji rehabilitacji)pokazać sie w wiązaniu rehabilitantowi, który prowadzi dziecko, żeby sam zobaczył i się wypowiedział :-)
zdrówka życze
 
Stopi ale wam zazdroszcze i gratuluje Lence, u nas dopiero poczatek siusiania na nocnik, kupa tez w wiekszosci duszona do pampersa, ale proby bywaja np na Swietach u babci grubsza sparwa tylko na nocnik ;)
Iza gratuluje, napisz jak z czasem - teraz pewnie jeszcze trudniej bedzie sie z Toba umawiac :)
Dziubasku a ty zyjesz jeszcze??? Czy tez calkiem cie male chlopy wykonczyly???
k8sad - moze to zabki??
 
gratulacje dla Lenki!

spóźnione 100 lat dla Julci!!!!

Iza, gratuluję! Gdzie będzie można skorzystać z Twoich konsultacji? ;)

Patewka, żyję :) czasem ledwo ledwo, jak dziś, kiedy na spacerze Filip powiedział spaniu NIE i głośno marudził nawet w chuście i musieliśmy się ewakuować z placu zabaw!
Jak jest taka ładna pogoda to wychodzę z chłopakami rano i popołudniu.

Spotykamy się niebawem?

Wiecie w niedzielę byliśmy z chłopcami w Stu Pociechach, mają fantastyczny ogród dla dzieci z dużą piaskownica. Na tarasie można kawkę wypić i zjeść ciasto...może tam byśmy się spotkały z dziećmi?
 
dziubasek - u mnie, albo dojezdzam ;)

a ja akurat dzis w 100p byłam ;)
ach, w przyszłym tygodniu, jesli sie zmówicie. to chetnie dołączę :-)

jagoda - kiedy do nas przyjdziesz na cashflow? :-)
 
IzaBK dziś widziałam Twoje dzieci na placu zabaw :-). Ale chętnie skorzystam, bo ciekawa jestem tej gry jak mało czego a kasy mi zdecydowanie na nią szkoda :-).
Prawdę mówiąc to w tym tygodniu odchodzi większość moich uczniów i zaczynam być praktycznie non stop wolna (no nie tak zupełnie, bo muszę się nad grantem zastanawiać i programem szkolnym).

Od września będę pracować w szkole na część etatu.

Peperka tak sobie pomyślałam, że nawet jak nie przyjdzie wifi to ja się chętnie spotkam w środę :-). Jutro mam w środku dnia uczennicę. Ciekawa jestem tych sto pociech a i kawki się w miłym towarzystwie chętnie napiję.

A i rozglądam się za jakąś formą opieki od września dla Ignaśka. Do żłobka się nie dostał. 100 dzieci do żłobka się nie dostało. Teraz niby mam dodatkowe punkty, bo będę zatrudniona w edukacji na terenie miasta ale te punkty przyszły trochę za późno i teraz choć mogłoby się należeć to nie ma miejsc i mogę sobie jedynie wychodzić żłobek (od września). Dopóki nie wychodzę muszę znaleźć coś innego.
 
Ostatnia edycja:
chciała bym aby to były zęby ale Bartek nie ma jeszcze ani jednego i na razie się na to nie zapowiada. A gorączka i inne objawy to oznaka zapalenia gardła.
 
reklama
peperka dziś na 14.30 wypadła mi niespodziewana wizyta w LIMie (przekładaliśmy wizytę u specjalisty i mieliśmy wybór albo dziś albo lipiec) na przeciwko Arkadii, wezmę nosidełko ze sobą.
 
Do góry