reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

a co tu takie pustki.....
witam.

Już wstawiłam pranie ,była 2 razy z psami na spacerze,nakarmiłam rodzinkę ( a każdy co innego je :crazy:) wyszykowałam męża do teściowej bo nadal w szpitalu ,a potem do pracy pojedzie.
Zaraz muszę ruszyć na zakupy,potem zrobić obiad - papryczki faszerowane dzisiaj ;-)
Po południu chcę odwiedzić moją mamę ,z małym trochę trzeba posiedzieć nad terapią,a jeszcze prasowanie mnie czeka i zmywanie podłóg :baffled::baffled:
O 21.30 mam kolejne seminarium ,więc cały dzień to jedno wielkie urwanie głowy :-D:-D:-D:-D
Życzę miłego dnia babeczki,dużo zdrówka dla maluchów i ładnej pogody do spacerowania.:-):-):-)
 
reklama
Jagoda to zes mnie wystraszyla ja minimum 9 godzin bede zostawiac, ale za rok. Teraz Jula idzie do prywatnego mini przedszkola dla dzieci od 1,5 do 3 lat. Jak Misia i Szymek byli przedszkolakami - oplaty dochodzily do max 350 zl za lebka i to ze wszystkimi dodatkowymi zajeciami. U nas na Ursynowie dziala tez przedszkole siostr zakonnych - u nich cena to 550 zł - bo sa dofinansowywane, a maja bardzo dobra opinie. Zapisy w styczniu - tylko rocznikowych trzylatków, wiec moze mam szanse :-D no chyba ze i one podrozeja ...

As cisza bo wszyscy na wakacjach albo wybyli na spacerki z racji pieknej pogody :-)
Podziwiam Cie za pielgrzymke, z wypowiedzi wnioskuje ze to bardzo fajna sprawa. U mnie tesciowa mieszka w Cze-wie wiec na Jasną Góre na msze wybieramy sie znacznie czesciej niz przecietny katolik lub rdzenny mieszkaniec Czestochowy ;)
 
ja ani na wakacjach, ani na spacerku... zapracowanam :-(

Patewka - wiesz, Ty możesz przebierac w przedszkolach, bo jako wielodzietna masz pierwszeństwo, przed Tobą tylko mamusie samotnie wychowujące ;) Ciekawe czy te zakonnice też dają pierwszeńśtwo wielodzietnym? ;)
co u Juleczki? wrzuciłabyś jakąś satyrę w krótkich majteczkach.. Julcia w takim wieku, że zabawne historie same się jej mówią, nie? :-)
 
Hej,

Może uda nam się w przyszłym tygodniu jakieś spotkanko zorganizować zanim do pracy wrócę?
Jakby co to jeszcze do połowy września też będzie mi łatwiej, bo w drugiej pracy wracam dopiero od 15.09.
Ale już może mnie trochę porwać wir pierwszej pracy a chętnie bym się jeszcze przed spotkała :-).
 
O rany dziewczyny nie straszcie mnie cenami. Jak teraz państwowe są w takich cenach to co będzie jak Majka zacznie do nich uczęszczać :szok: Już zacznę zbierać kasę :-D;-)

Majka jest strasznie nieznośna przez te zęby. Do tego znowu ją coś ugryzło:dry: Na komara to akurat nie wygląda:no:wyżywa się na mnie i cyckach :-D
 
Iza nie moge, pierszenstwo maja samotne matki, i o statusie w separacji... ja jakies marne 14pkt dostaje za 3 dzieci, one 59. Ponoc ludzie specjalnie o separacje wystepuja -smutne,

a co do anegdod: z wczoraj:
jestesmy u babci, babcia ma ogrodek a dalej łaka co skutkuje olbrzymia chmara krwiozerczych komarow. Jula jest uczulona na nie wiec nie wychodzi bez wysmarowania sie offem. No ale jak to dzieco... zobaczyła Szymka na drzewie i woła ze idzie na dwór.
Ja smazylam akurat nalesniki, babcia stojaca obok niej pyta :
- a Off? Jula musisz sie posmarowac
Jula na to: juz wyśmarowałam
I leci do Szymka zanim ktokolwiek zareagowaL
I faktycznie - wysmarowala sie tylko zużyła cały off odkrecjac butelke i smarując sie tak jak ja ja smaruje - wiec nawet na wlosach :-D

Jagoda - spotkanie chetnie, ja wracam podobnie jak ty - od polowy wrzesnia
lolkak ja na szczescie przy Julci nie wiem co to zabkowanie, bo przechodzi je bardzo lagodnie, nawet 6ki na wakacjach :-)
 
Off ten dla dzieci jakos u nas dziala, choc zdarzają sie tak zdesperowane komary ze próbują gryzc mimo to :-D ale ja wyczulona jestem i na spacerze ciagle ja ogladam i staram sie komary odganiac albo zabic jak juz np. usiadl na Julci. Najczesciej we wloski się własnie wplatywały, wiec od jakiegos czasu i wloski smaruje :tak:
 
reklama
Do góry