reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

Ja w przedszkolu nie nawidziłam leżakowania. To był horror:-D Dobrze,że teraz dzieci nie są do tego zmuszane. No i szpinak fuuuj.
pamiętam jeszcze bale przebierańców gdzie wszyscy byli przebrani za różne zwierzęta a mieli te same straszne białe rajstopy.;-)
 
reklama
lolkak jakie masz cudne wspomnienia z przedszkola :-D.
Ja do zerówki w szkole chodziłam i jedyne co pamiętam, to że pani zadawała nam czytanki do czytania i kto przyszedł do niej i przeczytał to szedł się bawić na dywan. I ja szłam od razu po tym jak zadała czytankę, bo czytałam już płynnie. A potem strasznie długo siedziałam sama na dywanie. I to było bardzo fajne bo wszystkie zabawki były moje :-D:-D:-D.
 
Pierwszy tydzień września za nami :laugh2:.

Ja dziś mało nie wyplułam się w biegu, biegałam po tym deszczu z obydwoma chłopakami :sorry:. Ech. I teraz mnie trzęsie.

Jak się wczoraj wkurzyłam, poszłam odebrać marynarkę z pralni (potrzebna na jutrzejsze wesele), pralnia do 17, ja byłam o 16.30 i ani żywej duszy. Straciłam 25 minut, nikt nie przyszedł. A leciałam biegiem, żeby zdążyć przed 17 :dry:.
Ostatni raz tam byłam.
 
Bartek w przedszkolu już prawie prawie bez placzu- taki lekki szloch jeszcze rano.za to panie załamane że on spac nie chce- jest jedynym dzieckiem co spac nie chce na dodatek otwiera sobie na siłę oczy i oklepuje się po twarzy żeby tylko nie zasnąć.dziś nie chciał się nawet na chwilkę położyć i na stojąco upadł bo przysnął:) ale jak go położyły to odrazu się odsknął i z wrzaskiem wstał- podobno to ich pierwszy taki przypadek dziwny- no mój też!
 
To moje śpi, zasypia bez problemu, ubiera się po spaniu sam a potem chce sam sobie leżaczek składać :sorry:, rozkładać też już próbuje. Moja zosia samosia :-D.
 
Gaja też chętnie śpi. Wczoraj mi się zwierzyła niepytana, że bardzo jej się podoba nowe przedszkole :-)

Na Madalińskiego chyba pracuje obecnie Jerzy Rodzeń, Prowadził wszystkie moje ciąże, ufam mu bezgranicznie :tak:
 
Co do lekarzy to mój gin pracował w szpitalu Orłowskiego,ale miał przenieść się do szpitala MSWiA. Nazywa się Eugeniusz Wysocki.

Jagoda widzę,że umiałaś się ustawić w czasach zerówkowych :-D Nie ma jak dobry start :-D Ignaś jaki samodzielny:tak:

Maria może mu przejdzie? Maja miała ostatnimi czasy fazy,że zasypiała na stojąco tylko głowę kładła na rogu łóżka:dry: Trzeba było odczekać jakieś 15-20 minut ( w między czasie ją podtrzymywać,żeby nie zjechała ) a później położyć na łóżku. W przeciwnym razie podnosiła alarm a inaczej nie zasypiała:no:
 
Witam.
Jestem z Ursynowa, od niedawna w Warszawie razem z 11 letnią córką. Szukam nowych kontaktów i znajomości bo trochę nam smutno samym . Jeśli macie dzieci w podobnym wieku piszcie, córka chętnie pozna nowe koleżanki.
Pozdrawiam
:-)
 
reklama
sawi gratulacje dla Emilki.

U nas dziś wszystko super rano :tak:. Bardzo się cieszę, że zaakceptował sprawę chodzenia do przedszkola.

Dziś pędzę na zebranie do niego, a potem jeszcze do pracy.
Ale lubię poniedziałki, rano mam dwie godzinki i wieczorem dwie :-D. A środek dla siebie.

atenaw witam :-), ja niestety i nie z warszawy i dzieci mam młodsze.
 
Do góry