reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

A my niestety mamy pierwsze przedszkolne zapalenie oskrzeli :-/ i co najmniej 2 tygodnie bez przedszkola.
 
reklama
U nas Bartek ciągle wychodzi do przedszkola z ciężkim sercem, raz popłakuje raz nie ale nie jest zachwycony,mówimy mu że idzie do pracy tak jak my i my też szczęśliwi z tego powodu nie jestesmy:) więc chodzi i mówi że idzie do przedszkola bo ma duzo roboty i zarobi duzo pieniążków :) niestety zrobił sie ogólnie bardzo płaczliwy - wystarczy dotknąć i wybucha:) on wszystko sam- buty sam, drzwi sam, nalać sam - i zawsze mówi po fakcie że chciał sam i jest ryk,rzucanie o ziemię i od nowa się wraca zrobić to co już zostało zrobione- no tragedia ,ja w takich chwilach nie wyrabiam:) zauważylismy ze jak sie z niego smiejemy ze płacze w kółko jak mała dzidzia to się bierze w garść i uspokaja,ale nie wiem czy to dobra metoda ,nigdy mi sie nie podobalo takie nabijanie z dzieci ze to mała dzidzia!

Pola za nic nie chce butli ani niekapka!kurcze juz tyle miesiecy nic poza cycem nie pije i nie wiem jak ją zmusic chociaż do herbaty wody czy soku ! Na dodatek nie chce moich obiadkow ani słoiczkowych tylko owoce i kaszkę by jadla no i nałogowo cyca!szczegolnie nocą z jednej pobudki zrobiły się już 5!no nie wiem jak ja do pracy mam wrocic:)


Iza ty to jak już zaczniesz jakis interes robic to pełny sukces- tak sie nad toba ostatnio zastanawialam jak ty to kobieto robisz! Zdobylas popularnosc chyba w tydzien! Niby duzo jest doradczyn chustowych a jednak ty zdobylas całą warszawę i okolice i mialas artykul o sobie:)Chodze na fitnes z Polą na białołęke i tam opowiadalam cos o chustach i ze rozmawiałam poniekąd dziewczynę z pogotowia chustowego i wszystkie wrzasneły- Izę ! Ah ona mnie motała itp itd-same ahy i ohy na twój temat:)
 
Maria - zawstydziłam się :zawstydzona/y: nie myślałam o sobie w ten sposób, że och i ach :-D bardzo to przyjemne, dziękuję :cool2:

Jagoda - zdrówka życzę!!

dziś Gaja przyszła z przedskzola i śpiewa "JEEEZUUU, JEEEEZU MAAAŁYYYY". Myślę sobie, przecież miało nie być religii! postanowiłam popytać dokłAdniej. WIęc pytam: co jeszcze pani opowiadała? A Gaja: PANI JESCE MÓWIŁA, ZE JEZE MAJĄ KOLCE
:rofl2:
 
Maria - zawstydziłam się :zawstydzona/y: nie myślałam o sobie w ten sposób, że och i ach :-D bardzo to przyjemne, dziękuję :cool2:

Jagoda - zdrówka życzę!!

dziś Gaja przyszła z przedskzola i śpiewa "JEEEZUUU, JEEEEZU MAAAŁYYYY". Myślę sobie, przecież miało nie być religii! postanowiłam popytać dokłAdniej. WIęc pytam: co jeszcze pani opowiadała? A Gaja: PANI JESCE MÓWIŁA, ZE JEZE MAJĄ KOLCE
:rofl2:
Jestem FANKĄ Twojej Gai !!!!!
 
IzaBK religia w przedszkolach jest dopiero w IV grupie jak rodzice wyrażą zgodę. Wszystkie przedszkola państwowe w Pruszkowie mają chyba tak samo ;-).

Moje starsze za to ostatnio stwierdziło, że jak będzie wybór przedmiotów to on wybierze religię :shocked2:.
 
babencje ,ale tu cicho ...
Co się dzieje?Warszawa wymarła czy jak :confused::confused::confused:
A u nas się dzieje

Kuba został profesorkiem w okularkach i wygląda cudnie .Klaudia dopiero zaczęła liceum a już rozważa wyjazd do Stanów na roczny staż ,który może mieć za pośrednictwem szkoły na opiekunkę do dzieci moja mała się szykuje :szok::szok::-D:-D:-D
W sumie ma fajny pomysł ,bo koszt niewielki i jeszcze jej za to sporo zapłacą ,a najważniejsze ,że podszkoli język do perfekcji...

Skończyłam dla małej komplecik
 
As cudne zdjęcie i komplet - moich chłopaków jakby wpakował w mieszkaniu w taki ciepły komplet to by się tak nie cieszyli :sorry2:, ba jestem pewna, że żaden nie dałby się wpakować :sorry2:. Obydwaj kurtki zakładają dopiero na parterze, bo im wcześniej za gorąco.
 
As piekne masz te wyroby:) mała niech jedzie-nigdzie tak sie języka nie nauczy:) U mnie Pola przeziębiona a ja załamana bo powinnam od dziś iść do pracy ale na zwolnienie chcialam isc -zreszta podstawne bo tez chora jestem i lekarz mnie opiepszyl i dać nie chcial (a prywatnie bylam).teraz mysle jak tu na gwałt opiekunkę znalesc i gdzie do pracy bo w mojej pracy maja dla mnie zajecie dopiero od stycznia!
 
reklama
Do góry