reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

reklama
hmm generalnie to poprostu nie mam zadnych znajomych w ciązy.. a kolezanki które mam np. w pracy są dziwne.. - bezdzietne.. chyba w jakimś sensie zazdroszczą.. mam nadzieje że wiesz o czym mówie ..
 
W sumie ja nie miałam takich doświadczeń. W takim sensie, że raczej wszyscy reagowali optymistycznie. Oczywiście wszelacy wrogowie, obrabiajacy mi tylek za plecami, coś tam sobie pogadali, ale czym tu się przejmować?
Teraz ważniejsze jest nasze zdrowie, nasze dzieci, a nie czyjeś gadanie. Może łatwo mi się mówi, ale mam taki charakter, że się takimi reakcjami nie denerwuje.
Tobie też tego życzę ;-) Mieszkasz w Karczewie, czy może na osiedlu?
 
Ja staram się nie przejmować takimi sytuacjami, moj eS mnie w tym mocno wspieram, zawsze jest pod telefonem, gdybym potrzebowała się wyżalić , ale wiesz.. niestety jest to przykre mimo wszystko.. :( mieszkam w Karczewie w okolicach Nowej Biedronki:p na osiedlu bywam w Topie kupujemy wieczorami tam buleczki :p na sniadanko :p
 
Cześć mamuśki z Warszawy i okolic :-) Jestem mamą 14 miesięcznej Anniki i mieszkamy w Józefosławiu koło Piaseczna. Wpadłam zaprosić Was do udziału w moim mikołajkowym konkursie :-)

IMG_4102499643899.jpg
 

Załączniki

  • IMG_4102499643899.jpg
    IMG_4102499643899.jpg
    35 KB · Wyświetleń: 196
reklama
Do góry