reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

reklama
Cześć! ja własciwie nie jestem jeszcze 100% mamą z Warszawy - przenisimy się do stolicy z Torunia, za ok miesiąc będzie już cała rodzinka, mam nadzieję, na razie jestem ja sama... bo mam problem ze znalezieniem żłobka! Pomoże ktoś? Co polecacie? nie stać mnie na żłobek za 1300 zł, może być max 900 :/
 
Kochana jakoś żyję .
Najstarsza studiuje średni teraz do gimnazjum
najmłodsza do przedszkola chodzi
Ja siedzę w domu i odpoczywam ;-)
Od tego roku nie pracuję już w fundacji
Wróciłam na dobre do róbótkowania ,ale tylko dla znajomych i rodziny :-p
Za stara jestem już ,żeby się kłócić z ludźmi o ceny własnych wyrobów :-D
Zapraszam do polubienia ,o ile mnie jeszcze nie lubisz
https://www.facebook.com/ZKoszykaRekodzielnika/
i na blog Z koszyka rękodzielnika
Leci dzień za dniem ,w kwietniu 40 mi stuknie :szok:
I tyle u mnie
a co u was ?
 
U nas wiele się nie zmieniło. Stan posiadania dzieci ten sam, pracujemy.
Starszy w 4 klasie, młodszy w zerówce.
Fajna stronka :-).
 
dzięki.
Nadal walczę o Kubę już ostatnia prosta przed nami .
Nasza dedagog z PPP na Mińskiej powiedziała ,że Kubuś ma duże szanse na normalne funkcjonowanie w społeczeństwie ,a wręcz kusi się powiedzieć ,że jest pewna iż w przyszłości założy rodzinę :-)
Moje prośby po raz kolejny zostały wysłuchane i warto było iść na pielgrzymkę :tak::tak:
 
reklama
Radzi sobie świetnie .
Jest jednym z najlepszych w klasie .
Na koniec 6 klasy miał zachowanie wzorowe
Teraz też bez zarzutu :tak::tak:
 
Do góry