reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

Witam
KURCZE MATI OD 4 DNI MA ZAPALENIE SPOJÓWEK[BYLIŚMY WŚRODE U LEKARZA.Dostał krople z antybiotykiem, niby już było lepiej bo ropka znikneła.A dziś rano znowu miał całe zaklejone oczka ropką

Biedak, podziwiam, że pozwala sobie zapuścić krople. Chyba warto byłoby znów się przejść do lekarza, może to nie jest dobrze dobrany antybiotyk?

A ja chyba mam już wszystko na początek dla maluszka i dla siebie :-D, teraz jestem na etapie prania. Akcja Jelp hihihihihih

BBakania - a opiekunki nie bierzesz pod uwagę? Mi się wydaje, że to dużo lepsza (choć pewnie droższa) opcja niż złobek.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Biedak, podziwiam, że pozwala sobie zapuścić krople. Chyba warto byłoby znów się przejść do lekarza, może to nie jest dobrze dobrany antybiotyk?.
właśnie chodzi o to że nie daje:no:.Najgorzej jest w dzień jak jesteśmy sami bo cieżko mi samej zakroplić mu kropelki jak się wyrywa ,zamyka oczy itp.Jedynie wieczorem jest lepiej ja go trzymam michał mu zakrapla. Pewnie przez to miał tą ropke.
 
cześć :-)

właśnie chodzi o to że nie daje:no:.Najgorzej jest w dzień jak jesteśmy sami bo cieżko mi samej zakroplić mu kropelki jak się wyrywa ,zamyka oczy itp.Jedynie wieczorem jest lepiej ja go trzymam michał mu zakrapla. Pewnie przez to miał tą ropke.

no tak...biedak...a jak tam dzisiaj?

No to widze, że przygotowania do przyjęcia nowego członka rodziny idą pełną parą !! Brawo!! Na kiedy dpkładnie masz termin?
A co do niani to faktycznie brałam tą opcje pod uwage ale jest droższa. Ja mam tylko 1100-1200zł i nie znam chętnego do opieki.
Żłobek prywatny jest niewielki a moja mała bedzie miała towarzystwo do zabawy, ładniej się bedzie rozwijała i łatwiej jej bedzie pojśc potem do przedszkola. Tylko te choroby mnie przerażaja. Sama już nie wiem....
Ale dalej szukam tylko z marnym skutkiem..

termin mam na 6 kwietnia :tak:

A co do żłobka....to są jeszcze takie maluchy, one nie umieją się razem bawić..(dopiero koło 2,5 roku dzieci zaczynają się tego uczyć), pań jest za mało, żeby mogły opiekować się każdym dzieciątkiem i w rezultacie dzieciaczki są skazane na samych siebie. Nie wiem, może inaczej to wygląda w praktyce :confused:, no w każdym razie moje wyobrażenia są takie. A choroby...no cóż...wiem coś o tym...Daria od września chodzi do przedszkola i muszę Ci powiedzieć, że ze zdrowiem jest bardzo marnie :baffled: (w styczniu na przykład była w przedszkolu 7 dni - najpierw 4, potem po powrocie po chorobie 3 dni i znowu chora :baffled:). Teraz sukces bo wczoraj minęły 2 tygodnie od ostatniej choroby ale widzę, że znowu coś ją bierze :baffled:. Walczymy, może uda się zwalczyc infekcję w zarodku.
 
Witam wszystkie mamy i ich pociechy :-)
Jestem mamą blisko rocznego Kacperka (10.03.2008)
Mieszkamy na Śródmieściu Płd. przy Politechnice:tak:
 
Witam wszystkie warszawskie Mamy i ich dzieciaczki :-)

Mój synek ma 3,5 roku, a mieszkamy na Dolnym Mokotowie /okolice Chełmskiej/.

Jeśli któraś z Was miałaby ochotę na spacerek po Łazienkach lub Morskim Oku jestem jak najbardziej za..:-)
 
Cześć :-)
Wiesz...ja szukam prywatnego żłobka a ta sytuacja, która opisujesz to idealne odzwierciedlenie pastwowych warunków (jest i gorzej).Dzisiaj chyba jednak znalazłamodpowiednie miejsce dla mojego maluszka. !!! Jupi!!!! Byłam juz na wstepnej rozmowie i oglądałam cały klubik. Jest tam 4 panie opiekunki i 1 wolontariuszka. Każda ma pod opieką 3 dzieci. Warunki fantastyczne, wszystko urządzone z myśla o najmłodszych w każdym szczególe. Zrobiło to na mnie naprawde dobre wrażenie.
Tez wolałabym posiedziec z dzieckiem w domu ale moja praca wymaga powrotu. I tak cudownie, że dopiero 10 - miesięczne dziecko oddaje do żłobka a nie 4 miesięczne. Bo i takie przypadki sie zdarzaja.

Super, że się udało :-), bardzo się cieszę :tak:

Byliśmy drugi raz u lekarza tym razem dostał maśc i wydaje mi sie ze juz po pierwszym zakropleniu jest duzo lepiej . Dziewczynki ale mamy zime- co nie - wstawiam kilka fotek ze spaceru z mateuszem

o to dobrze, że pomaga. Mam nadzieję, że teraz jest już zupełnie dobrze. A fotki super :tak:



Witam wszystkie mamy i ich pociechy :-)


Jestem mamą blisko rocznego Kacperka (10.03.2008)

Mieszkamy na Śródmieściu Płd. przy Politechnice:tak:

Witam wszystkie warszawskie Mamy i ich dzieciaczki :-)

Mój synek ma 3,5 roku, a mieszkamy na Dolnym Mokotowie /okolice Chełmskiej/.

Jeśli któraś z Was miałaby ochotę na spacerek po Łazienkach lub Morskim Oku jestem jak najbardziej za..:-)

Witam dziewczyny :-)

A mój malutki waży już 2440 g :-) a ginka obecnie pracuje w szpitalu bielańskim i właśnie ten poleca. Ewentualnie Pruszków..., Solec też ponoć otwarty. Hmm...., nie wiem jak z dojazdem do bielańskiego :confused:, ponoć szybciej niż na Solec :confused:. Jejku czeka mnie zwiedzanie porodówek :sorry2:, trzeba się koniecznie zdecydować i to jak najszybciej. Zaletą w bielańskim jest anestezjolog na miejscu, cesarka w razie potrzeby, dobre warunki w salach poporodowych (łazienka w sali). Nie bardzo jestem jednak przekonana to 2os. sal porodowych :baffled: a pojedyncza ponoć 600 zeta kosztuje. No nic, muszę sama się przekonać, naocznie hihihih

Ps. Kilolku, staracie się o dzidziusia? Moje drugie szczęście właśnie ma czkawkę ;)
 
Ostatnia edycja:
Cześć :-)


Super, że się udało :-), bardzo się cieszę :tak:



o to dobrze, że pomaga. Mam nadzieję, że teraz jest już zupełnie dobrze. A fotki super :tak:







Witam dziewczyny :-)

A mój malutki waży już 2440 g :-) a ginka obecnie pracuje w szpitalu bielańskim i właśnie ten poleca. Ewentualnie Pruszków..., Solec też ponoć otwarty. Hmm...., nie wiem jak z dojazdem do bielańskiego :confused:, ponoć szybciej niż na Solec :confused:. Jejku czeka mnie zwiedzanie porodówek :sorry2:, trzeba się koniecznie zdecydować i to jak najszybciej. Zaletą w bielańskim jest anestezjolog na miejscu, cesarka w razie potrzeby, dobre warunki w salach poporodowych (łazienka w sali). Nie bardzo jestem jednak przekonana to 2os. sal porodowych :baffled: a pojedyncza ponoć 600 zeta kosztuje. No nic, muszę sama się przekonać, naocznie hihihih

Ps. Kilolku, staracie się o dzidziusia? Moje drugie szczęście właśnie ma czkawkę ;)
hihi owszem :-)
 
reklama
witam!
jestem mamą od 4 miesięcy, mieszkam w Pruszkowie od 2,5roku i niestety nie mam tu zbyt wielu znajomych. Obecnie nie pracuję, zajmuję się córeczką :-)
Codziennie chodzę na spacery i mijam mamy z wózkami, ale nie mam odwagi zagadnąć ich.Może za pośrednictwem tego forum uda mi się nawiązać nowe znajomości:-)
Pozdrawiam
 
Do góry