reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

Trzymaj za środę bo to właśnie dzisiaj mam wizytę. Nie wydaje mi się, żeby się przekręcił ale kto wie? Hmm ja po moich doświadczeniach z pierwszym porodem to już sama nie wiem co byłoby dla mnie lepsze sn czy cc...Eh, tak czy inaczej będzie bolało. Niech się dzieje wola Boża...
 
reklama
Nienius super, że już w poniedziałek! :-)
Obyś szybko wróciła do formy.
A czego się spodziewasz, chłopca czy dziewczynki?
 
Nienius super, że już w poniedziałek! :-)
Obyś szybko wróciła do formy.
A czego się spodziewasz, chłopca czy dziewczynki?

Chłopczyka :-), będę miała parkę :tak:albo raczej już mam :sorry2:

Mamma mia, żeby tylko nie zacząć rodzić przed poniedziałkiem.... Szyjka niby nadal wysoko ale skurcze mam :baffled:, na szczęście nie bolą jeszcze :no:
 
hihi, ja miałam skurcze (wtedy wydawało mi się że mocne - głupia byłam, niedoświadczona! ;-)) no ale nie mogłam ustac i co 3 minuty. Męża z zebrania w samo południe wyciągnęłam, bo już 4 godziny te skurcze i takie częste... a zanim dojechał do domu to mi już wszystko przeszło :-) a ja jeszcze się nie przyznałam, bo mi głupio było - dopiero w szpitalu na ktg jak wyszło 0 skurczy to powiedziałam, że już w domu mi przeszły :-)
 
Witam . Dziewczyny wiecie może gdzie w Grodzisku, Milanówku lub innych miasteczkach aż do wawy przyjmuje jakiś okulista dzieciecy. Kurcze zapisani jesteśmy u nas w przychodni ,ale dopiero na 25 maja [ a mati bardzo często mruga]Dzwonie od kilku dni po przychodniach i albo terminy odległe,albo nie przyjmują tak małych dzieci
 
lala ja nie mam pojęcia.
Ale ty się masz ostatnio z tymi specjalistami! Jak nie laryngolog to alergolog, teraz okulista.:shocked2:
A jak z tym alergologiem? Znalazłaś coś?
 
lala okulista państwowo to przychodnia przy szpitalna Niekłańska, albo CzD żadnego państwowego po drodze nie znam. My jeździmy prywatnie do Wawy do gościa z CzD.
My początkowo jeździliśmy na Niekłańską.

alergolog - polecał Działdowską, ale terminy tragiczne, właściwie mi nigdy się prywatnie nie udało dostać, ale jeździliśmy prywatnie do dr Krauze z działdowskiej, dr Linde też jest polecana z tego szpitala, ogólnie szpital się w alergiach specjalizuje.
Najłatwiej się do nich dostać państwowo jak dziecko ma duży atak to dostać skierowanie do szpitala, wtedy oni zapisują na wizyty do przychodni przyszpitalnej a tak to można szukać wiatru w polu bo oni nigdy nie mają terminów.
 
Hej,

hihi, ja miałam skurcze (wtedy wydawało mi się że mocne - głupia byłam, niedoświadczona! ;-)) no ale nie mogłam ustac i co 3 minuty. Męża z zebrania w samo południe wyciągnęłam, bo już 4 godziny te skurcze i takie częste... a zanim dojechał do domu to mi już wszystko przeszło :-) a ja jeszcze się nie przyznałam, bo mi głupio było - dopiero w szpitalu na ktg jak wyszło 0 skurczy to powiedziałam, że już w domu mi przeszły :-)

:-D:-D:-D

Witam . Dziewczyny wiecie może gdzie w Grodzisku, Milanówku lub innych miasteczkach aż do wawy przyjmuje jakiś okulista dzieciecy. Kurcze zapisani jesteśmy u nas w przychodni ,ale dopiero na 25 maja [ a mati bardzo często mruga]Dzwonie od kilku dni po przychodniach i albo terminy odległe,albo nie przyjmują tak małych dzieci

ja niestety nie wiem :no:

U mnie ok, jeszcze nie rodzę, chyba dotrwam do tego poniedziałku :sorry2:
 
reklama
lala ja nie mam pojęcia.
Ale ty się masz ostatnio z tymi specjalistami! Jak nie laryngolog to alergolog, teraz okulista.:shocked2:
A jak z tym alergologiem? Znalazłaś coś?
Kilolek bo to tak jest jak nie wiedzą co dziecku jest to zanim dojdą to po różnych specjalistach trzeba pochodzić. Do alergologa jesteśmy zapisanie u nas w przychodni ,ale też na czerwiec/
 
Do góry