reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

reklama
Wiadomość id IzyBK:
":) poród szybki bardzo, ale za to głowa 37 cm i szła z rączką, więc mnie rozerwało, na szczęście tylko na zewnątrz, co łokciem jechała przez cały kanał...Z krzesła porodowego zeszłam sama, i poszłam soli, nie dałam się zawieźć :) za dynię ją dziś przebrałam :)"
 
Tak się cieszę, że wszystko z Iza ok. Wczoraj dostalam od niej sms-a, ale nie mialam dostepu do sieci ale widze że J@goda juz wszystko opisala :-D

skladam Izie ogromne gratulacje :cool2:
 
Super, że Izie się wreszcie udało!!!!
Malina, teraz ty :))) Gotowa?

A Ty? Też już możesz w każdej chwili na porodówkę jechać :tak:

Wiadomość id IzyBK:
":) poród szybki bardzo, ale za to głowa 37 cm i szła z rączką, więc mnie rozerwało, na szczęście tylko na zewnątrz, co łokciem jechała przez cały kanał...Z krzesła porodowego zeszłam sama, i poszłam soli, nie dałam się zawieźć :) za dynię ją dziś przebrałam :)"
Nonono- to się córa w superwomen chciała pobawić od początku. Fajnie że już po wszystkim i możesz ją stroić w dyniowe ciuszki :-D
 
Super, że Izie się wreszcie udało!!!!
Malina, teraz ty :))) Gotowa?
Oczywiście, że nie:-):-):-)
Żarcik;-) Coś jeszcze do kupienia zostało.. Coś do sprzątnięcia.. Ale staram się nie myśleć..
Poza tym katar mi się chyba przyplątał i zapobiegliwie czosnek zajadam. Jeżeli zacznę w nocy rodzić, to zepsuję na porodówce atmosferę:)
Iza, Dzielna kobitka! Zdjęcie wstaw jak najszybciej:)
 
Ostatnia edycja:
Z tym pierwszeństwem to różnie bywa ;-)
Na pewno obie urodzicie przede mną :-D

Zazdroszczę jej wagi sprzed ciąży! i to jak!
A ja mam potężną "nadróbkę" przedciążową do zrzucenia opróc tego co w ciąży mi przyjdzie...
 
reklama
Z tym pierwszeństwem to różnie bywa ;-)
Na pewno obie urodzicie przede mną :-D

Zazdroszczę jej wagi sprzed ciąży! i to jak!
A ja mam potężną "nadróbkę" przedciążową do zrzucenia opróc tego co w ciąży mi przyjdzie...
To jest pewne, że obie urodzimy przed Tobą :)))
Malina mam nadzieję, że masz kogoś nr tel. i ktoś nas poinformuje o twoich poczynaniach na porodówce :)))

Co do wagi to ja w ciąży przytyłam (póki co) 16 kg ale ze 3 kg miałam nadbagażu jak zaszłam :)))) Nic to w zimę się szybciej zrzuca :)))
 
Do góry