reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

Dziubasek nie pisała bo pojechała sobie na ostatnie wyjście tylko we dwójkę z mężem i było bardzo fajnie :))))
Malina nic nie donosi :(
Napisałam do niej, odpowiedź zamieszczę :))) Sama jestem bardzo ciekawa....
 
reklama
Izulka23 - tyle małych dzieciaczków, a jeszcze na nocki pracujesz??? :szok: będę wścibska - co robisz zawodowo? I jak to godzisz z opieką nad dzieciaczkami? :-):eek:

Pracuje w sklepie jak narazie. Ale jak dobrze pojdzie to niedlugo moze wlasny interesik otworze :tak: Adzieci albo z tatusiem albo z babcia. Jakos musze dawac rade :cool2:
 
No, wreszcie wieści od Maliny:
"Hej :) Zrobili mi jednak cesarkę :) synus urodził się o 21.20. Ważył 2950, 55 cm dł. Teraz słodko śpi :) a ja nawet nie umiem mu pieluszki przewinąć...Chudzielec taki :) wszystkie ciuszki za duże :) a karmienie to będzie lekcja życia :)"
 
Dziubasek nie pisała bo pojechała sobie na ostatnie wyjście tylko we dwójkę z mężem i było bardzo fajnie :))))
aha, ostatnie... czyli dziś na porodówkę już możesz :-D

No, wreszcie wieści od Maliny:
"Hej :) Zrobili mi jednak cesarkę :) synus urodził się o 21.20. Ważył 2950, 55 cm dł. Teraz słodko śpi :) a ja nawet nie umiem mu pieluszki przewinąć...Chudzielec taki :) wszystkie ciuszki za duże :) a karmienie to będzie lekcja życia :)"

Malina - gratulacje!! :-D:-D dasz radę wszystkiemu Mamusiu :-)
ciekawe co z imieniem.. :-p
 
reklama
Do góry