reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

reklama
ewa26 pisze:
PIsze że pisze sie na wypad do kina w srode. Przayłaczy się ktos?
Chętnie bym się wybrała tylko o teraz grają ? Może ktoś wie? A moze jest jakś strona www z info?

ewach6 - ? dlaczego aż tyle chcesz czekać?
 
trzeba wejść na stronę multikina i sprawdzić repertuar:)
dzisiaj grali "jasminum"
repertuar na nastepny tydzień chyba będzie od jutra.
pzdr
 
musze poczekac ze 2 latka bo Olenka za malutka a Gabrysie jeszcze nie umie chodzic przy wózku
rozdarłabym sie na dwie czesci sama z córeczkami
 
Mam pytanie do mamuś z Natolina. Niedługo rodzę, więc będę musiała znaleźć pediatrę dla swojej córci. Mogłybyście kogoś polecić? W ogóle musimy się zapisać do jakiejś przychodni, bo niedawno się przeprowadziliśmy i do tej, w której jesteśmy, trochę nam nie po drodze, wolelibyśmy coś bliżej, zresztą tam nie ma pediatry (przychodnia przy SGGW).
 
na natolinie do wyboru sa dwie przychodnie z nfz, przychodnia na uboczu i medycyna rodzinna na belgradzkiej, którą ja mogę polecic z własnego doswiadczenia jeśli chodzi o pediatrę. ze specjalistami jest problem, bo z reguły za wszystko trzeba płacić. wtedy przydaje się przychodnia na uboczu i na romera.
my chodzimy do p. doktor Gumkowskiej i szczerze moge ją polecić. ja jestem zadowolona.
zreszta mi tez ktos polecił tego pediatrę, jak jeszcze mieszkałam na ochocie.
o reszcie pediatrów wiem niewiele, ale kiedys byłam tez u doktor Moroz-Ładniak. bardzo była sympatyczna.
nie wiem tylko jak tam z zapisami, bo ostatnio wstrzymywali ze względu na b. duża liczbe pacjentów, ale do pediatry to chyba nie powinno być problemu
pozdrawiam
 
Super, dziękuję Ci bardzo, mieszkam Na Uboczu więc do obu jest bliziutko. A do jakiego ginekologa codzisz? Bo ja na Romera trafiłam do bardzo dziwnego pana, wolałabym kogoś normalniejszego bo żeby się z nim dogadać trzeba mieć nerwy jak postronki...
 
reklama
ojej. ja też na uboczu ;D
gina tez mam w medycynie. p. dr. anna włodarczak. fajna ale minusem jest to, ze bez pardonu wali na "Ty". to moze niektórym przeszkadzać, mi akurat nie.
minusem w medycynie jest to, ze jeśli nie jesteś ciężarna, to trzeba sie zapisywac na wizytę 2 miesiące wczesniej, a i to nie zawsze sie uda. z nfz oczywiście.
ale widzę, że Ty nie powinnaś mieć tego problemu, ewentualnie z pierwszą wizytą.
pozdrawiam
 
Do góry