reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

reklama
DZIUBASKU a gdzie rodzisz?? w Prasikim??? wowo ale ten czas zlecial.. szok.....

MALINA to ja za huggiesy tyle to ja kupuje od urodzenia malej , no i za nizsza cene w SF. Ale jak bylam w USA to moj tata kupil dla leny huggiesy za 53zl.. zdzierstwo...

EVITA
to moja mala byla rekordzistka w nierobieniu kup - robila 2 w ciagu miesiaca!! brzuch jej nie bolal... jak przychodzil jej dzien to byla kupa po pachy...
 
MALINA to ja za huggiesy tyle to ja kupuje od urodzenia malej , no i za nizsza cene w SF. Ale jak bylam w USA to moj tata kupil dla leny huggiesy za 53zl.. zdzierstwo...
Zawsze kupowałam w SF, ale nie udało mi się tam kupić 4 za mniej niż 36,9 za 70 szt, a przeważnie za 64 szt.co daje min ok 53 gr za szt. W biedronce wychodzi 44 za szt. Całe 9 gr taniej:) Chyba się jeszcze wybiorę i obkupię..
Patewka, Dziubasek, nie powiem żeby mi z moim Misiem źle w domu było, chociaż jak są takie dni poweekendowe (patrz pobabciowe) jak dziś, kiedy Jeremi wisi na mnie non stop i na ręcę chce (jakby nóg nie miał!), to wymiękam. A szukać nie zaczęłam.. Muszę się do galopu zebrać.
Wstępuje we mnie nadzieja co do żłobków.. Nasze wnioski wskoczyły na ok 160/200 miejsce (postep, bo w jednym żłobku nr mojego wniosku to było 607!!)
 
Malina to dziwne bo ja kupuje tylko i wylacznie tam i nigdy powyzej 39zl za pieluchy tam nie dalam... my na 3 jedziemy, 4 kupilam 2x za 36,90 - 70szt. Wiem, ze oni wprowadzili jakis czas temu karty i czasem sa tylko promocje na karte. Ostatni raz kupowałam pieluchy w sobote za 36,90.
 
w superpharmie zazwyczaj zapominam dac karte do nabicia punktow .. nawet nie wiem czy to czemus sluzy? znaczy sie te punkty, bo faktycznie za okazaniem karty sa propmocje niedostepne dla przecietenego kupujacego.
 
Stopi - gratuluje przybierania. I troszkę zazdroszczę ...
dziubasek - Tobie też zazdroszczę. Chwili, w której przytulisz swojego maluszka po raz pierwszy :-) gdy to piszę, juz mam wilgotne oczy i gulę w gardle, no wzruszyłam się, no...

Gajka na antybiotyku, ale nic lepiej. Kaszle nawet gorzej :-( chyba znów do lekarza wybrać się musimy..


a propos karty na punkty - kupiłam sobie maszynkę zelmera za punkty payback z niewielką dopłatą :-D
 
reklama
Iza: ja kupilam za payback robota kuchennego, ale philips z katalogu bp - byl za nieclae 20000pkt, a te zelemry w normalnym payback sporo wiecej, a wcale nie takie fajne jak na moj gust. jak wybierasz nagorde to sprawdzaj tez na bp katalogu, bo maja inne rzeczy
 
Do góry