reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

cześć dziewczynki :)
pamietacie mnie jeszcze?
zaglądam do Was i podczytuje ale czasu brak na udzielanie no okres zimowy to człowiek taki senny.
dziś pięknie za oknem słoneczko świeci i odrazu człowiek budzi sie do zycia...
dziubasek a Ty nadal w dwupaku,ja non stop zaglądam i szukam wieści czy to już..
ja z Emi miałam poród wywoływany więc nie wiem jak to jest samemu wspomagać do akcji porodowej,ale ciekawe jak teraz będzie,chyba chcialabym tak jak po ludzku żeby samoczynnie doszło do skurczy i porodu,ale czas pokaże jak to się rozwinie...najcięższy okres ciążowania będzie latem więc napewno się napocę,więc chciałabym aby w tym roku lato było mniej upalne

a ja dobrze rozumiem, ze ciazy jestes?? p.s. ja rodzilam w polowie lipca , w upaly i pogoda nie przeszkadzala mi w ciazy :-) nic nie puchlo itd.. to zalezy od organizmu kobiety :-)
 
reklama
Olaf!! gratulacje :-D
dziubasek - on wydeptuje ściećkę dla brata ;) sama przeciez mówilas ze ciezko Ci bedzie z niechodzacym Olafem i maleńkim Filipkiem, wiec Filip czekał z porodem, az Olaf zacznie chodić ;) zatem poród juz blisko..
malina - ja bym zadzwoniła do lekarza, a w przypadku braku możliwości zadzwonienia podeszła i zapytała. Nie spotkałam się z ZOM, więc nie mam wiedzy, a wujka google to pewnie sama już wypytałaś..??
 
stopi: wiesz co, jak wyschlo to to odbarwienie zniknelo, wiec jest ok, ale chyba bede miala stracha go uzywac. a co do strony to raczej tylko gazetkowe, wiesz ktos to robi za darmo w czynie spolecznym wiec i tak trzeba sie cieszyc ze komus sie to do kupy chce zbierac

malina: zapytac lekarza chyba warto

sawi: gratulacje

dziubasek: gratulacje dla Olafa, teraz czekamy na Filipa :)
 
Zadzwoniłam do koleżanki, nie odbierała, więc wykonałam tel. do lekarza, lekarz się przejął, kazał dowiedzieć się czy to ZOM wirusowe czy bakteryjne, to dzwonię do męża koleżanki a on mówi, że nieeeeeeee, no niby było podejrzenie, ale na podstawie niskiego ciśnienia, a nie innych objawów:crazy::baffled: No to odwołałam alarm u lekarza (w razie czego możnaby podać szczepionkę jakby się okazało, że to bakteryjne - meningokoki).. Po chwili oddzwania koleżanka i mówi, że jeszcze nadal jest podejżenie.... A ją boli gardło i ma katar ... taaaaak to są objawy zom... NIE MA TO JAK NAMIESZAĆ.. ale powinnam sie była domyślić, że tak to będzie.. Ta dziewczyna zawsze miała tendencję do przesady..
Dziubasek, ja to Ci chyba współczuję, że Olaf zaczął chodzić własnie teraz... Za chwilę wejdzie wszędzie gdzie się da, w tym zadania wysokościowe będą ponętne, oczy dookoła głowy..
 
, wiesz ktos to robi za darmo w czynie spolecznym wiec i tak trzeba sie cieszyc ze komus sie to do kupy chce zbierac

zarabia na reklamach, nie trzeba sie cieszyć, ze ktos taki altruista ;)
hehehe, zaskoczyłas mnie, ze taka idealistka jestes i wierzysz, ze sa rzeczy zadarmo na swiecie ;) ale Ty jeszcze młoda jestes..
 
Iza: stosunkowo nieduzo ma reklam na stronie - jedynie reklamy google za ktore wcale tak wiele nie dostaje (bo to sa tylko za klikniecie, a nie wyswietlanie), wiecej reklam nie zauwazylam. nie jestem taka naiwna ;P wiec mimo wszystko poki co jest to jak za darmo.
 
Sawi - gratulacje :D
Ja chodziłam w ciąży przez całe lato, bo Łukasza rodziłam we wrześniu i naprawdę było super. Nie trzeba na siebie milionów warstw zakładać :-) A w sierpniu byliśmy na wakacjach pod namiotem - objechaliśmy wybrzeże od Helu po Szczecin :-) i potem na łódce na Mazurach.

Dziubasek - Brawa dla Olafa! :-D Teraz zacznie biegaaaać! Teraz biegiem na porodówkę bo łatwiej Ci będzie go ganiać bez brzuszka ;-)

Malina - to fajna ta koleżanka - panikę zasiała a to przeziębienie ;-) Ale dopytuj ich i powiedz im że martwisz się o JEremiego, może to ich ruszy do jakiejś trzeźwej oceny sytuacji.

Moja Minisia już zdrowa - kiedy spotkanie? :-)
 
peperka - wcale nie musi być dużo, żeby fajnie zarabiać... ;)

asia - ja wyjeżdżam na ferie, po feriach spotkam się bardzo chętnie :-) może już minie ten wirusowy czas, jak zima wróci..
 
Asia: ja w sumie jestem caly czas, chetnie bym gdzies puscila nasze dwa maluchy by sie razem pobawili bo moj az piszczy na widok innych dzieci :) znalazlam zajecia dla dzieci w hmm skarbnicy talentow czy cos takiego na broniewskiego 28, to chyba blisko ciebie? mysle czy malego nie zapisac.

Iza: to prawda, mozna fajnie zarabiac, ale akurat te reklamy google nie sa zbyt dochodowe (wiem, bo maz hobbistycznie sie tym zajmuje). domyslam sie ze w przyszlosci na tej stronie chca zarabiac, a poki co staraja sie ja wypromowac.


planujemy kupic od calej rodziny Oliwierowi na roczek taki plac zabaw do ogrodu u tesciowej tylko nie wiem jak z jego twaloscia bedzie itp LITTLE TIKES 440D DZUNGLA ZJEZDZALNIA + ZESTAW do? (1438636871) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
 
reklama
PEPERKA wystarczy ,ze wejdziesz na ta strone klikniesz w promocje i juz kasa leci temu kto jest wlascicielem strony :-) i tak jak pisze IZA nie musi byc duzo reklam na stronie, wazne ,ze ludzie klikaja :-) akasiorka leci....
Co do skarbnicy talentow to mozesz chodzi tam z Oliwierkiem na wybrane zajecia,pod warunkiem,ze zbierze sie grupa, zostawic go nie mozesz jest za mały , oni nie przyjmuja takich maluchow... bylam tam pół roku temu z Lena dowiedziec sie..... a zreszta ASIA wie wiecej, bo jej synek tam chodzil jak dobrze pamietam :-)

MALINA ciekawa jestem jak to szczepionka ma pomoc dziecku , ktore zarazilo by sie juz meningokoki.... to co w strzykuje mu sie kolejne szczepy wirusameningokoki i wtedy co wirusy maja sie zwalczyc?? przepraszam, ze pytam, ale moze lekarz Ci to wytłumaczyl jakos logicznie.. ciekawa jestem?? jak ona działa... p.s. Kolezanka Ci stracha narobila.. wspolczuje ...

ASIA ja dzis byłam koło Ciebie :-) dawaj, dawaj spacerek tak po srodzie ... poki jesem jeszcze w kraju..
 
Ostatnia edycja:
Do góry