reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

peperka ja Ci chciałam napisać właśnie, że Hula kula jest dużo lepsza od inca play dla maluchów. My na kwietniu wielokrotnie robiliśmy tam spotkania. O ile pamiętam to proponowałam BUW.

Ja w weekend miałam szkolenie, kolejne dwa obiady w zapiecku.
Chłopaki zdrowieją, tylko Igi po zyrtecu się maruda i cycoch zrobił.
 
reklama
oo sama urodzila? czyzby sie wywolania przestraszyla? :)

gratulacje dziubasku!

zapisalam sie na pierwsze zajecia do skarbnicy talentow, zobaczymy. w sumie nie sa takie tanie, bo pierwsze 30 zl, a potem karnet 4 spotkan za 99, wiec jak hula kula a nawet drozej. zobaczymy czy sa tego warte.
 
DZIUBASEK gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!! Wow WALENTYNKOWY mężczyzna :-) :-) :-) bedzie łamac serca kobietom!!
Chyba sama urodziłas co??, jak o 7 rano... chyba na planowe wywolanie to wczesna pora, bo przed obchodem...

PEPERKA ja jzu kiedys pisałam, zebysmy zrobily spotkanie w pileczkach, bo jest fajnie (pisalam o tych na Imielinie).. no i JAGODA te zpisała o Hula kula i cisza byla.. :-) .. daj znac jak bylo na zajeciach, bo ja juz tam bylam zapisac mala i odpuscilam sobie... nawet nie pamietam dlaczego dokladnie...
 
Ostatnia edycja:
stopi: widocznie przegapilam dyskusje. a pileczki to Oliwierowi srednio przypadly do gustu. te zajecia to zobacze po tym pierwszym razie, bo jak nie beda jakies super to nie bede tam chodzic bo w sumie 25 zl za 45 min sie placi, to juz wole do hula kula po 20 zl za nieograniczony czas
 
Witaj Filipku:) Gratulacje Justynko:-)
Skurcze zaczęły się w nocy, więc strach podziałał jak oksytocyna:) I bardzo dobrze. Teraz czekamy na zdjęcie Nowego Obywatela:)
 
dziubasek właśnie napisała, że Filipa przewożą do IMiDz na konsultacje, być może będzie konieczna operacja.
 
reklama
Do góry