reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

reklama
Witam laski
Ale mnei dawno nei było ::)
Olek biega jak szalony, rozbija głowe i ma guzy (aż mi serce sie kraje jak to widze).
Widzę że malo nas zostało.
Dziewczyny do boju :D
 
czesc aj tez juz jestem po długiej niebecnosci :)
pozdrawiam :)

Ja chodze z dzieciaczkami do Enel Medu i jak narazie jestem zadowolona
 
Powstał pomysł żeby raz w miesiącu babyboomowiczki mogły się spotykać w miejscu prowadzonym przez naszych przyjaciół. Pytanie tylko, czy jesteście zainteresowane. Jeśli tak, dajcie znać to w najbliższym czasie coś zorganizujemy. Dziewczyny proponują wam oprócz plotek i miejsca zabaw dla dzieciątek, porady kosmetyczne i fitnessowe. Miejsce nazywa się Kraina Fantazji
 
Dojazd autobusem, tramwajem lub metrem do Placu Wilsona a z tamtąd jest specjalny autobus do Łomianek i w ciągu 15 min. jesteś na miejscu, bio zatrzymuje się dokładnie pod klubem.
 
reklama
Fajny pomysl, ale Lomianki tez sa za daleko ode mnie :( Moze cos blizej centrum, zeby wiekszosci z nas odpowiadalo?
 
Do góry