reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

k8sad - dwupokojowe? to już rozumiem... no pogoda Ci nie ułatwia
As- udanego urlopu :-)
u nas nawałnica nie była taka silna.
za to dziś wreszcie zaczęli usuwać gruz po wybuchu w bloku...
 
reklama
Cześć warszawskie mamuśki,
postanowiłam do was dołączyc, jeśli mnie weźmiecie do siebie:)
Niedługo przenoszę się bowiem z Łodzi do Warszawy, właściwie mój mąż już jedna nogą tam jest a ja niedługo będę więc stwierdziłam, ze najwyższy czas żeby zacząć zawierać znajomosci z innymi mamami w tym mieście.
Mam córkę Amelkę, 3 latka ma ten łobuz.

Pozdrawiam, Ewa
FOTOGRAFIA DZIECIĘCA
 
Hej
ja jzu wrocilam , bylo super.. Holandia boska... Po kazdym powrocie tylko bardziej zalamuje sie Polska.. zwlaszcza naszymi drogami. zaliczylam tez 2dniowy pobyt w Mragowie, a potem u babci na wsi.

Znalazlam w koncu super okulistke w Warszawie!! I na wstepie dostalam wyklad, czemu mala ma jzu 2lata i nie jest zdiagnozowana do konca... super jak ja bylam u tylu okulistow Warszawie i dopiero w Niemczech dowiedzialam sie o wielu badaniach.. Okulistka zalatwia malej termin w CZD na oddziale okulistyki.

p.s. to jakby co do pediatry to poge podac namiar na prv. ja jezdze do niej na drugi koniec Warszawy, ale warto.

JAGODA mojej przyjaciolki synek stracil sluch, ma juz aparaty, przyczyna jakas bakteria, wirus ,infekcja , ktora byla powiklaniem po MMR. Ma tez alergie i wiedza na co, ale w poradni alergologicznej nie doszli do tego, tylko w Centrum medycyny nauralnej (gdzie dostal tez leki nie tylko homeopatyczne, ale tez normalne na recepte)
Co do Kajetan - kolezanka miala termin 1-ej wizyty za 3-4msc. Potem mial miec dopiero termin operacji wyciecia migdalkow. Napisala maila do profesora z Kajetan (tego slynnego) , nie zna go, ale sprobowala, zaryzykowała i juz sam zabieg wyciecia migdalkow jej synek mial po 2tyg!!!!!!!!!!!!!!!! ten profesor to nie czlowiek to anioł!!!!!!!!!!!!!
Dlugo jej synek nie byl zdiagnozowany, bo lekarze mowi,ze przesadza, bo chlopcy do 3roku moga nie mowic, w koncu po 6msc tulaczce po lekarzach zdiagnozowal go lekarz ze szpitala na Banacha (dla doroslych)Tam tez maly jest po opieka. P.s. jej synek nauczyl sie czytac z ust, dlatego jak lekarze do niego mowili to wszyto wykonywal.
A do Kajetan na pierwsza wizye zapisujesz sie do Medingusu (chyba dobrze napisalam) w Warszawie.
Podpytam sie jej do kogo warto pojsc w warszawie, gdzie terminy sa szybsze.
Ja mam nadziej,ze u Ignasia wszystko dobrze ze sluchem, ze poporstu jeszcze nie jego pora na pierwsze slowa. Trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!
 
IZA luknełam i widze moje ulubione pieluszki (z tych tanszych) i otulacze na Twojej stronce :-) . Az zatesknilam za pieluchami hahaha p.s. a te bambino mio plywaczki sa rewelacyjne mala miala te niebieskie i nawet jak kupe zrobila w basenie to nic na zewnatrz nie wyplynelo.. co mnie pozytywnie zaskoczylo. Powodzenia w rozkrecaniu biznesu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

AS a Twoja corcia na jakims wyjezdzie w Anglii jest?? jakas szkola??

JAGODA wieczorem napisze Ci dokladnie na PW jak dostac sie szybko badanie sluchu dziecku na NFZ (2tyg.), gdzie, u kogo itd...szlak przetarty przez mame chlopca, o ktorym wyzej pisalam.
 
Ostatnia edycja:
k8sad - dwupokojowe? to już rozumiem... no pogoda Ci nie ułatwia
As- udanego urlopu :-)
u nas nawałnica nie była taka silna.
za to dziś wreszcie zaczęli usuwać gruz po wybuchu w bloku...
Do soboty jestem w domu ,ale w sobotę wyruszam na pielgrzymkę do Częstochowy ,więc urlop będzie mega udany :-):-):-):-)

Cześć warszawskie mamuśki,
postanowiłam do was dołączyc, jeśli mnie weźmiecie do siebie:)
Niedługo przenoszę się bowiem z Łodzi do Warszawy, właściwie mój mąż już jedna nogą tam jest a ja niedługo będę więc stwierdziłam, ze najwyższy czas żeby zacząć zawierać znajomosci z innymi mamami w tym mieście.
Mam córkę Amelkę, 3 latka ma ten łobuz.

Pozdrawiam, Ewa
FOTOGRAFIA DZIECIĘCA
witaj.
Miło nam :tak:

Hej
ja jzu wrocilam , bylo super.. Holandia boska... Po kazdym powrocie tylko bardziej zalamuje sie Polska.. zwlaszcza naszymi drogami. zaliczylam tez 2dniowy pobyt w Mragowie, a potem u babci na wsi.

Znalazlam w koncu super okulistke w Warszawie!! I na wstepie dostalam wyklad, czemu mala ma jzu 2lata i nie jest zdiagnozowana do konca... super jak ja bylam u tylu okulistow Warszawie i dopiero w Niemczech dowiedzialam sie o wielu badaniach.. Okulistka zalatwia malej termin w CZD na oddziale okulistyki.

p.s. to jakby co do pediatry to poge podac namiar na prv. ja jezdze do niej na drugi koniec Warszawy, ale warto.

JAGODA mojej przyjaciolki synek stracil sluch, ma juz aparaty, przyczyna jakas bakteria, wirus ,infekcja , ktora byla powiklaniem po MMR. Ma tez alergie i wiedza na co, ale w poradni alergologicznej nie doszli do tego, tylko w Centrum medycyny nauralnej (gdzie dostal tez leki nie tylko homeopatyczne, ale tez normalne na recepte)
Co do Kajetan - kolezanka miala termin 1-ej wizyty za 3-4msc. Potem mial miec dopiero termin operacji wyciecia migdalkow. Napisala maila do profesora z Kajetan (tego slynnego) , nie zna go, ale sprobowala, zaryzykowała i juz sam zabieg wyciecia migdalkow jej synek mial po 2tyg!!!!!!!!!!!!!!!! ten profesor to nie czlowiek to anioł!!!!!!!!!!!!!
Dlugo jej synek nie byl zdiagnozowany, bo lekarze mowi,ze przesadza, bo chlopcy do 3roku moga nie mowic, w koncu po 6msc tulaczce po lekarzach zdiagnozowal go lekarz ze szpitala na Banacha (dla doroslych)Tam tez maly jest po opieka. P.s. jej synek nauczyl sie czytac z ust, dlatego jak lekarze do niego mowili to wszyto wykonywal.
A do Kajetan na pierwsza wizye zapisujesz sie do Medingusu (chyba dobrze napisalam) w Warszawie.
Podpytam sie jej do kogo warto pojsc w warszawie, gdzie terminy sa szybsze.
Ja mam nadziej,ze u Ignasia wszystko dobrze ze sluchem, ze poporstu jeszcze nie jego pora na pierwsze slowa. Trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!

No tak kolejne powikłanie po MMR .
Stawiam na to,że mały miał wirus odry bo to ona uszkadza słuch ....
My po MMR mamy spektrum autystyczne ...

GRATULUJĘ super okulisty.
To bardzo ważne,by nasze skarby były dobrze zdiagnozowane :tak::tak:

IZA luknełam i widze moje ulubione pieluszki (z tych tanszych) i otulacze na Twojej stronce :-) . Az zatesknilam za pieluchami hahaha p.s. a te bambino mio plywaczki sa rewelacyjne mala miala te niebieskie i nawet jak kupe zrobila w basenie to nic na zewnatrz nie wyplynelo.. co mnie pozytywnie zaskoczylo. Powodzenia w rozkrecaniu biznesu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

AS a Twoja corcia na jakims wyjezdzie w Anglii jest?? jakas szkola??

JAGODA wieczorem napisze Ci dokladnie na PW jak dostac sie szybko badanie sluchu dziecku na NFZ (2tyg.), gdzie, u kogo itd...szlak przetarty przez mame chlopca, o ktorym wyzej pisalam.
Klaudia była na obozie językowym .
Była jedyną osobą z Polski na 50 dzieci w pierwszym tygodniu i ponad 60 w drugim .
Bardzo sobie chwaliła ten obóz i za rok jedzie ponownie.
Pochwalę się ,że została zakwalilifikowana do poziomu B2 a skończyła na C1 :tak::-):-):-)
Głównie byli Niemcy,Holendrzy,Włosi i dzieci z Arabii Saudyjskiej .
W ten oto sposób podszlifowała pozostałe 2 języki,których się uczy czyli niemiecki i hiszpański.:tak::-):-):-)

Wróciłam z młodym z sali zabaw.
Na początku się nudził bo nie było dzieci.
Uruchomił jednak duże rezerwy wyobraźni i bawił się ze swoim niewidzialnym przyjacielem tygrysem przez dobrą godzinkę.:tak::tak:
Potem przyszły dzieci sporo młodsze i obawiałam się nieco ,bo Kuba zwykle nie zauważał maluchów i nie potrafił się z nimi bawić.

A dziś super !!!! CHWALĘ SIĘ MOIM SYNKIEM !!!!!!
Młody sam pierwszy raz w życiu nie kopnął na dzień dobry ,nie podstawił nogi,nie popchnął nikogo tylko zapytał chłopca.
Cześć. Jestem Kuba .
Jak masz na imię?
Chcesz się ze mną pobawić :szok::szok::szok::szok::szok::szok::eek::eek::eek:

Dla nas to kolejny siedmiomilowy krok w walce z autyzmem !!!!!
Moje dziecko nawiązało w normalny sposób dialog ,bez negatywnych emocji !!!!!!

JESTEM Z NIEGO MEGA MEGA DUMNA !!!!!
Poryczałam się ze szcześcia :szok::szok::szok::eek::eek::-D:-D:-D:-D

Po dwóch tygodniach nowej terapii już widać pierwsze efekty !!!!!!
Ależ się cieszę .
Normalnie gdyby nie sufit to bym skakała do nieba !!!!!!!:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Witajcie dziewczynki,

Jestem przyszlą mamusia z Bródna:-)ale niestety sie przeprowadzam poza Warszawe a dokladniej Ożarów Mazowiecki:tak:spokojna mieścinka może któras z was mieszka w Ozarowie?

Ja jestem z wawy ale mieszkam w Ożarowie właśnie :-) A w której części?? Może obok mnie? ;-)

As a na jaką pedagogikę na APS się wybierasz?? Ja chyba pójdę do Kolegium Nauczycielskiego pod patronatem APS

Iza a daleko mieszkasz od tego wybuchu??


Sorry,że więcej nie nadrabiam,ale napisałam giga post i oczywiście go wcięlo :wściekła/y:

Peperka dostałaś już tego Questa?? Jak się sprawuje?
 
reklama
Ja jestem z wawy ale mieszkam w Ożarowie właśnie :-) A w której części?? Może obok mnie? ;-)

As a na jaką pedagogikę na APS się wybierasz?? Ja chyba pójdę do Kolegium Nauczycielskiego pod patronatem APS

Iza a daleko mieszkasz od tego wybuchu??


Sorry,że więcej nie nadrabiam,ale napisałam giga post i oczywiście go wcięlo :wściekła/y:

Peperka dostałaś już tego Questa?? Jak się sprawuje?
pedagogika specjalna
licencjat to oligofrenopedagogika ,a magisterka to rebilitacja
W między czasie planuję zrobić uprawnienia II stopnia na terapeutę SI ,a czy te moje plany da się zrealizować to się okaże za kilka lat :-):-):-)
 
Do góry