reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

czesc :)
oj dawno do Was nie zaglądałam
i jak duzo jest nowych mamusiek, ale fajnie ze wątek się rozkręcił
 
reklama
Joanna, pewnie że tak! Tyle, że ja spacerowac mogę tylko po południu, bo jestem już pracującą mamą. Ale jeśli tylko będziesz, to daj znać, na ile czas nam pozwoli, to chetnie poznamy Ciebie i Juliannkę!
uściski dla Córci!
 
(hanka)w takim razie daj znac jak i o ktorej mozna Ciebie zlapac.

Pewnie dopiero bede w poniedzialek.Musze na Romera zrobic badania.

moze masz gg?
 
Joanna, my w sobote jedziemy nareszcie na tydzień na urlop, więc nas nie będzie, ale jak wrocimy, to musimy sie spotkac koniecznie na zielonej trawce w parku kolo Kościola. Ja mieszkam praktycznie na przeciwko Koscioła prawie, w tym zielonym bloku najbliżej stacji metra. A spacerować możemy tak od ok 17, bo ok 16.30 wracam z pracy (na razie, bo jak nam Agata pójdzie do żłobka, to sie pewnie wszystko poprzestawia). Na priva wysle Ci moje namiary. Pozdrawiamy mocno!
 
(hanka) w takim razie odpoczywaj i czekam na jakies wiesci po powrocie.

My juz po urlopie ale Ci zazdroszcze tez bym gdzies wyjechala..

pozdrawiam

a i Karinke tez z przyjemnoscia poznam.Paaaaaa
 
reklama
HEYKA MAMUSIE Z URSYNOWA:)
JESTEM NA FORUM OD NIEDAWNA I W WAWIE MIESZKAM OD MAJA ALE Z PRZERWAMI NA WYPADY DO NASZEGO SOPOTU.W WARSZAWCE BEDE OD WRZESNIA WIEC CHETNIE DOLACZE DO WAS NA SPACERKI.MIESZKAMY W ZASADZIE NA KABATACH I NAJCZESCIEJ JESTEM NA PLACU ZABAW KOLO RYNECZKU,MOZE KTORAS TEZ MIESZKA W OKOLICY STRYJENSKICH?DO LASKU KABACKIEGO JESZCZE NIE DOSZLAM:)ALE CHYBA WARTO.MOJA CORCIA MA ROK I 8 MCY I UWIELBIA DZIECI:)POZDRAWIAM WSZYSTKIE URSYNOWECZKI I NIE TYLKO:)
 
Do góry