reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

As az do zabek to ja chyba nie dojade. Ale w szoku jestem ze parowki to tez nabial to moj juz nic by nie jadl bo w sumie jada tylko pomidorowa i kalafiorowa i parowki jajka jogurty i mleko.
 
reklama
Witajcie :)
Poszukuję namiarów na dobrego ginekologa, najlepiej w dzielnicach Włochy, Ursus, Gołąbki. Z góry dzia za pomoc

b.dobry ginekolog jest na ul Wiosny Ludów, przy stacji pkp ursus. Lekarz nazywa się Bartoszewski. Chodzi do niego połowa mojej rodziny i koleżanki:)
Tylko terminy baaardzo odległe, ale jak nic pilnego to warto poczekać. Na nfz oczywiśćie
 
As az do zabek to ja chyba nie dojade. Ale w szoku jestem ze parowki to tez nabial to moj juz nic by nie jadl bo w sumie jada tylko pomidorowa i kalafiorowa i parowki jajka jogurty i mleko.
Ona nie przyjmuje tylko w Ząbkach ,bo tam jest tylko 2 x w tyg.
Dałam Ci do niej po prostu nr.Tel.
Zadzwoń i się dowiedz.
Ja jeźdzę do Ząbek ,bo mieszkam w Markach i tu mam najbliżej.

Maria zależy jakie parówki, niektóre mają w składzie soję.
Tak to prawda .Dużo parówek zawiera soję i inne "dobrodziejstwa "
 
Maria - skoro Bartek ma w jelitach grzyby, to pewnie dostaliście bezmleczną i bezcukrową dietę? czy tylko leki?

kurcze.. migrena mi się rozpoczęła :-( trzy dni w plecy będę miała :-(
 
U nas dużo namieszała Candida,ale po leczeniu Wilczyńskiej poszła sobie ,az do następnego antybiotyku oczywiście.
Candida zawsze jest po antybiotyku i znów trzeba odgrzybiać....
 
Candida to rzeczywiście cholerstwo ciężkie do wytępienia. Samymi lekami bez diety to chyba się nie da usunąć?

As76 o tak w parówkach "dobrodziejstw" nie brakuje.
Muszę powiedzieć, że Igi na takiej diecie z bardzo małą ilością mleka funkcjonuje normalnie i odpukać nie daję mu leków, sama dieta.
Pozwalam mu czasami zjeść chleb posmarowany margaryną z dodatkiem masła.
Albo polizać loda.
I jest ok. Oby jak najdłużej.
Takiej porządnej prowokacji to się boję, zresztą chyba jeszcze za wcześnie.
Jedyne co to wyczytałam, że soja zawiera fitoestrogeny i powinno się ją ograniczać w diecie dzieci ( a tak naprawdę jak zacznie się czytać etykietki to soja jest prawie w takiej samej ilości produktów co mleko i to w takich co by nie podejrzewał jak np. te nieszczęsne parówki).
Ja tak jak i z mlekiem staram się zachować zdrowy rozsądek i czasami coś z soją dostanie.
Ale wycofałam mleko sojowe jako podstawowe mleko z jego diety.

Od pewnego czasu testujemy kozie mleko i jego przetwory (moje dziecię modyfikowanego mleka dla alergików nie chciało pod żadną postacią).
To kozie smakuje okropnie ale Igi jogurciki od czasu do czasu nawet chętnie je.
Znalazłam też to kozie mleko w proszku i mu robię.
Takiego zwykłego z kartonika nie chce nawet spróbować.
 
As76 masz rację w sumie z tym tłuszczem, jeśli on jest uczulony na białko (a to mu wyszło z testów) to tłuszcz nie powinien go uczulać. Choć lekarze kazali wycofać wszystkie produkty mleczne i pochodzenia mlecznego.
Ale fakt, po tej margarynie nic mu nie jest.
 
reklama
Jagoda moim zdaniem i mojego lekarza dzieci do conajmniej 3 roku roku życia powinny jeść wyłącznie masło prawdziwe.
Chodzi oczywiście o unikalną witaminkę na oczy...
 
Do góry