reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

As - no włąśnie. To tyle w temacie skierowania od pediatry do neurologa w związku z podejrzeniem NOPa.

dziubasek - super! wtorek, czwartek czy piątek? :-)
 
reklama
Iza ,ale ze skierowaniem do neurologa to nigdy i z żadnym nie miałam problemów.
Mówiłam,że podejrzewam pewnie zachowania,które mnie niepokoją i tyle .
Bez problemu dostałam skierowanie do neuro ,a potem od neuro na EEG.

tak normalnie to chodzę od zawsze do dr.Orzeszko ,która jest świetnym neurologiem,ale u nas przyjmuje tylko prywatnie.
To ona wyciagnęła Kubusia z paraliżu i namówiła mnie na badania z NFZ.
Twierdzi,że chociaż tyle się od państwa należy .
My przez ostatnie EEG wykluczaliśmy padaczkę wyłączeniową.
 
Iza, może wtorek? w poniedziałki chodzimy na angielski z Olafem, a w pozostałe dni już jakoś poumawiani jesteśmy....fajnie! Zdzwonimy się w poniedziałek :)
As, postaram się wziąć skierowanie do neurologa od mojej pediatry i tak w paździeniku idę z Filipem to może i Olafa od razu przebadała...
Ciekawe co u Asi....?
 
Hm hm czytam i czytam was i o NOPach nie chce juz czytac. Wole sie nie nakrecac, ale na szczepienie powinnam isc dawno temu i zwlekam z strachu.
A EEG mial Bartek robione jak mial 2-4 miesiace bo mial napiecie miesniowe dobra pediatre i neurologa. Nic nie wykazalo EEG wtedy.

Noc dzisiejsza bez pobudki :) tylko ja sie budze z przyzwyczajenia :)

Iza- tez bym z stresa umarla jak bym zapomniala o tych nagrodach! Wiec rozumiem!
 
hmm nas czeka 4 infantrix wlasnie, juz kilka razy przekladalam przez przeziebienie i teraz wlasnie znow mam przelozyc. bede uwaznie obserwowac reakcje skoro po nim jest duzo powiklan

Stopi jutro ma badania w CZD, dzisiaj byla zalatana wiec nie wiem czy sie odezwie na forum, do tego Lena chodzi spac o polnocy..
 
Maria - cieszę się, że najtrudniejsze, czyyli początek, macie za sobą :-)

As - &&

Stopi - wciąż myślę o Tobie i o Lence, mocno wierzę, że choroba będzie do opanowania, a szczegółowa diagnoza przyniesie pozytywne nowiny!!
:-*
 
Stopi kochana jak przeczytalam to mnie zmrozilo :-(, no nic, tylko tyle napisze trzymaj się, sily na leczenie i za siebie i za Lenke i.. wierze ze bedzie dobrze, ze jak Iza napisala leki pomoga opanowac i poradzic sobie z chorobą.

Poza tym, gonie w pietke, od 2 tyg w pracy (Iza, widzisz jednak sie nie udalo - troche zaluje). Ale jedyna pociecha - Jula super daje rade w przedszkolu i lubi tam chodzic. Ma też adoratora Mateusza :rofl2:który za jakis czas ma miec mlodsza siostrzyczke i juz zdecydowal za mameze siostra to bedzie Julcia :-D

pozdrowionka dla wszystkich
 
reklama
Kochane oto mój mały wielki cud :-):-):-):-)
Ma aż całe 6.2 mm :-D:-D:-D:-D
Ciąża odpowiada wszelkim normom i parametrom.Wyniki badań są wzorcowe.
Żadnego Duphastonu czy Luteiny brać nie muszę.
Następna wizyta planowana za 4 tyg.
Gdyby coś mnie niepokoiło to wizyta natychmiast po telefonie do niego. :tak::-):-)
 
Do góry