reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

reklama
As Gratuluje!!! To ile was teraz jest????

Tez mnie martwi bardzo Stopi ale kurcze co ta choroba powoduje? Przeciez jej Lenka bardzo do przodu jest rozwojowo wiec nie rozumiem?!

A ja zupelnie sie rozchorowalam i leze z goraczka a przy tej ciazy to dramat bo leczyc sie nie da! A mialam dzis wizyte u gin i mialam wreszcie rzeczywiscie sie odbrazic na ginow i pojsc! A tak lipa i nawet po zwolnienie nie dam rady wyjsc sama z domu! Zaraz cala rodzinka bedzie chora :(
 
As Gratuluje!!! To ile was teraz jest????

Tez mnie martwi bardzo Stopi ale kurcze co ta choroba powoduje? Przeciez jej Lenka bardzo do przodu jest rozwojowo wiec nie rozumiem?!

A ja zupelnie sie rozchorowalam i leze z goraczka a przy tej ciazy to dramat bo leczyc sie nie da! A mialam dzis wizyte u gin i mialam wreszcie rzeczywiscie sie odbrazic na ginow i pojsc! A tak lipa i nawet po zwolnienie nie dam rady wyjsc sama z domu! Zaraz cala rodzinka bedzie chora :(
Co masz na myśli pytając ile nas jest?
:-D:-D:-D
 
No na serio ile w rodzinie? Bo widze dwa paski z Kuba i Klaudia + jeden w brzuchu maluch, ale ty chyba 5 masz dzieci? Bo ja cos z pamiecia mam nie tak.
 
Maria nie przesadzaj.
Mam 2 dzieci na ziemi i 4 aniołki w niebie + ten maluszek ,który rośnie we mnie :-D:-D:-D do tego 2 psy , konia i resztę zwierzyńca :szok::szok::-D:-D:-D:-D

Dziewczyny trzymajcie kciuki,bo zaczęłam lekko plamić tak na brązowo i zastanawiam czy to może być po badaniu lub nocnych igraszkach.
Kurczę zaraz do pracy .Ja tam zwariuję normalnie.
Na razie idę do łóżka poleżeć i czekam,czekam ,czekam co będzie dalej...:baffled::baffled::baffled:
 
Ostatnia edycja:
As nie denerwuj sie, ja w obudwu ciazach plamilam na brazowo do 3 miesiaca, a po nocnych igraszkach to podobno normalne, ale caly czas na wszelki wypadek
Na duphastonie i nospie bylam. Hmmm masz konia, ciekawe bo ja tez, ale tak do jazdy go uzywacie ? I dwa psy i kota mam. A i 3 kotki bure 2-3 miesiace do oddania- moze ktos chce:)?
 
Maria 28, AS 76 - ale wam zazdroszczę tych koników. Ja przed ciążą sporo jeździłam, potem już nie było czasu :) A dzisiaj nawet moją małą pytałam, czy chce, żeby ją na kucyka zabrac, żeby pojeździła, ale niestety nie chce, bo to taki boidudek, że się boi wsiąść nawet na konia na karuzeli:-D
A jazda konna to super sprawa, mam nadzieję, ze mi się dzieć przekona.


Pozdrawiam, Ewa
...czas zamknięty w kadrze - Fotografia dziecięca
 
Stopi zostaje z Lena jeszcze w CZD na kolejne badania, tym razem neurologiczne. Wyniki sa niestety marne, przy czym lekarze sa zdziwieni stopnien rozwoju Leny, przy takich problemach. Ale szczegoly to niech juz sama Stopi potem napisze.

As: gratuluje ciazy i trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze :)


Ewa: robisz piekne zdjecia! moze na wiosne skusze sie na sesje, bo nie mam az takich ladnych zdjec z Oliwierem :)
 
Na razie nowych plamiń brak.Jest oki.
Lekarz kazał wziąc nospę forte i odpoczywać ile się da.
Jak się do jutra nie uspokoi to jutro chce mnie widzieć.
A jak się uspokoi to git.
Lekarz powiedział,że wie od czego te plamienia,bo ciąża jest nietypowo zagnieżdżona i być może trzeba będzie podać jednak jakieś leki.:baffled::baffled::baffled:
 
reklama
As super ze mozesz tak do gin zadzwonic:) ja musze czekac miesiac na wizyte :)

Peperka wlasnie tez bardzo mnie dziwi ten rozwoj malej Lenki bo ona jest bardzo do przodu w porownaniu do wiekszosci z naszych maluchow! A co ja sklonilo w ogole do tego zeby zrobic jakies badania? Usciskaj ja od nas! Wydaje mi sie ze czasem badania wyolbrzymiaja - mi tak kregoslup pocieli na podstawie badan, a jak mnie rozcieli okazalo sie ze nie jest tak zle i zaszyli:) moze tu bedzie tak samo:)

Ewafoto- ja jezdze od 6 roku zycia a od 12 jako zawodnik, potem operacja kregoslupa i teraz tylko 3 razy w tygodniu ale mam swojego konia fryzyjskiego o ktorym marzylam jako 8 latka :)
 
Do góry