reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

reklama
Moczydło też polecam.
Mieszkałam tam kiedyś w okolicy.

Wiecie co miałam niefajne zdarzenie przed chwilą ,ale fajnie się skończyło.;-)
Siedziałam sobie na łóżku ,a młody bawił się za mną.
W pewnym momencie skoczył mi na plecy aż mnie przygięło :baffled:i krzyknął :
konik mamusia,patataj koniku patataj .:szok::szok:
Tak mnie brzuch zabolał ,że aż sie poryczałam...
Uspokoiłam się i nie wytrzymałam powiedziałam mu o naszym maleństwie.:tak::tak:

Kubuś tylko powiedział SUPER !!!! i zapytał.
Serio mamusiu?
Naprawdę będziemy mieli nowego członka rodziny?
A gdzie jest?

Jak odpowiedziałam,że w brzuszku to położył rękę na brzuchu potrzymał chwilkę i powiedział.
Ale on nie kopie :szok::szok::szok::szok::-D:-D:-D:-D
Dlaczego on nie kopie? :szok::szok::-D:-D:-D
Ale się uśmiałam :-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Ewafoto na sesje polecam bardziej Konstancin, o np. teżnia albo stara papiernia :tak:, tam jest pieknie kolorowo, sciany zieleni i drzewa na ktore dzieciaki moga sie wspinac... Moczydlo mam pod nosem tam pieknie ale latem, teraz nie widac tej gry jesiennych kolorów, a staw zapuszczony - lekko.
As ale fane opowiesci, najfajniej jest je gdzies zbierac aby nie zapomniec i kiedys dziecku przekazac :-).
stopi przeczytalam co napisalas o Lence; dla mnie to wiekszosc czarna magia. Powtorze za Iza chyba - dobrze ze Lence taka mam sie trafila, i na odwrót, tez
Dziubasku mysle czasami jak ty ze swoimi chlopakami dajesz sobie rade, a ja do pracy wrocilam, wiec czasu na zagladanie tu i w ogole brakuje

A w niedziele mialam okragle urodzinki i mezasty zapsal nas na "biegnij warszawo" on biegl 10, a ja 5 km szlam (z julcia w spacerowce i szymonem ktory narzekal ze nudno hi hi :-D)
 
Patewka - zatem wszystkiego najlepszego :-) okrągłe osiemnaste urodziny nie zdarzają się codzień!! pogody ducha i czasu dla siebie życzę :-*
 
jestem po wyczerpującym weekendzie, podczas któego skońćzyłam zaawansowany kurs doradczy :-)
teraz będę się certyfikować ;-)

no właśnie - jak spotkanie? w końcu przed czy po południu? hę? ja do środy przedpołudnia już mam pozajmowane :-(
 
hej dziewczyny!
Oliwier jest ostatnio tak zajmujacy ze wieczorem juz mi sie nic nie chce i nawet nie mialam sily pisac (chociaz czytalam)
W sobote odwiedzila mnie kuzynka z rocznym synkiem i jej maly to po prostu aniol, siedzi grzecznie i sie bawi zabawkami usmiechniety, a moj oliwier 10 sekund w jednym miejscu nie wytrzyma (chyba ze je czy bajke oglada). Stwierdzilam ze ona nawet nie wie co to jest miec dziecko :)

W zeszlym tygodniu pojechalam do kolezanki do minska z oliwierem. nie polecam nikomu jazdy z dworca wschodniego, ze srodmiescia zdecydowanie lepiej :)

Ja na spotkanie jestem chetna, ale tak jak kiedys pisalam my raczej po poludniu.

Patewka: wszystkiego najlepszego :)
Iza: normalnie jestes profesjonalistka w 100% teraz :) a oliwier jak widzial gaje na filmikach to sie do niej smial ciagle
 
reklama
witam późnym wieczorem
w sobote miałam szkołe i pierwszy raz jechałam pociagiem do szkoły bo w aucie coś nam się popsuło z chłodzeniem silnika,a nie ma bardzo czasu kiedy wstawić bo mąż non stop pracuje...wiec chyba bedę jeździć pociagiem narazie...chociaz myśle żeby non stop jeździć bo taniej i szybciej
wysiadam na wschodnim i do szkoły mam pieszo 3 minuty...wiec blisko

w szkole byłam do 13 ale moje piersi już były tak nabrzmiałe i gorące że źle sie czułam....a co będzie jak zajęcia do 18 będą...musze pomyśleć nad tym
 
Do góry