reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

My znow po basenie, nie wiem czy dzis przypadkiem za dlugo Leny pod woda nie trzymałam... troszke wody sie opiła i oczy ja szczeypia, bo w basenie slona woda ... ups... hehe ale niech sie uczy plywac ;-)

MARIA
super z tym przedszkolem!!

DOMINIKA
a jaki jest koszt tych bucikow? Ja mialm teraz Daniel, sa super, bo maja fajnie miekka podeszwe, ale sa jednak troche za niskie w kostce... Teraz kupilam jej MEMO, ale tylko dletego, ze upolowalam na allegro o 100zl taniej niz w sklepiej, bo maja skaze skory... beda jako kapcie i buciki, ale jeszcze za duze sa... A nie ukrywam te buty profilaktyczne do tanich nie naleza... widzialam jakies na allegro zimowe profilaktyczne cos za tanie bo ok 50zl... ale nie wiem jakie one sa .. My bedziemy potrzbowac buty na zime dokladnie na 2 msc... wiec kurcze wydatek rzedu 150-200zl na 2 msc troche mi nie na reke...
 
reklama
Maria - świeetnie się Wam ułożyło z tym przedszkolem :tak: i cukry na czczo niskie! ja myślę, że dobry czas dla Ciebie nastał :cool2: musimy się spotkać na motanie.

a poniżej nowa, przedszkolacza odsłona Gai :-D

kolaz%252520przedszkolny%25252028paz11.jpg
 
Stopi - kosztowały coś ok. 90zł, te letnie sandałki. firmy naprawdę ni pamiętam, ale podpasowały nam z tego względu, że Jaś ma bardzo wysoką nogę w podbiciu i ciężko mu buty znaleźć, a poza tym takie typowe profilaktyczne mi się nie podobają.... ten sklep na ochocie poleciła nam nasza pani ortopeda.
 
no prawie nie ;)

Super prace Gai!!! Panie mają fajne pomysły!

Dziewczyny ja proszę się nadal o głosy, bo jest szansa na 1 miejsce a fajnie byłoby sie zalapać na laufrada (w sumie mam paru kandydatów do jazdy w domu ;-)) niestety pomarudzę Wam do jutra, bo nie mam gdzie agitować. Ja w sumie chyba tylko na 4 wątkach piszę...
First Bike - biegiem na rower!!!
GŁOSOWANIE - konkurs " Wygraj rowerek biegowy First BIKE lub odblaskową kamizelkę! " - Zobacz wyniki ankiety

Może macie znajome które nie biorą udziału a mogą kliknąć?
 
reklama
AsiaKC błagam Cię nie rozsyłaj privów w tej sprawie, bo łamiesz regulamin. Wklejając w postach prośbę też łamiesz, ale na to mogę przymknąć oko.
Zagłosowałam ale nie wiem czy przyjęło, bo mnie dziś wyrzuca z forum co chwila.

buziaki.
 
Do góry