reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

reklama
Iza pewnie już w przyszłym tyg,bo teraz po pracy to nie ma za bardzo kiedy. Chyba,że weekend;-) Następny tydzień mam wolne do 13 ;-)

Peperka co tam u was słychać?

Jagoda a na jaki temat będziesz robiła zajęcia dla dzieci?
 
lolkak związany z moim wykształceniem :-D.

peperka aż tak źle to nie jest, z pupy spadają, dalej jest ok. A do krawcowej też trzeba mieć czas się wybrać. No i to trochę kosztuje, chyba pasek taniej wyjdzie ;-).
Zwężałam na początku września jedne spodnie (dostałam a były za długie i za szerokie) i zapłaciłam za zwężenie i skrócenie tyle co w super promocji bym dała za nowe w sklepie.
 
Ostatnia edycja:
lolkak - przed południem - super! A może ktoś się dołączy i zrobimy minispotkanko? :-D

ja ostatnio skracałam spodnie, płaciłam 15 zł na Manhattanie
 
u krawcowej jak zwezalam to 25 zaplacilam, przewaznie ok 20 zl powinno byc

lolkak: przyznam ze jestem codziennie wykonczona :/ Oliwier jest baardzo zywym dzieckiem i nawet na 2 minuty spokoju nie ma, nawet jak bajke oglada to nie wysiedzi w jednym miejscu. a kombinator z niego straszny - np przynosi sobie krzeselko i wchodzi na stol. czytam was codziennie ale jakos sil nie mialam by sie odezwac, w sumie nic tez u nas sie za bardzo nie dzieje.
troche daje mi sie we znaki brak kontaktu z ludzmi, za bardzo nie mam sie z kim widywac - stopi za granica, moja przyjaciolka od rana do nocy na uczelnie, z innymi ciezko zgrac pory spacerow.. wiec jestem lekko nerwowo wymeczona i odbija sie to na mezu, bo na nim wyladowuje niestety emocje z calego dnia - a troche sie tego zbiera, bo oliwier non stop cos na diabla robi albo sie nie slucha.. :/

do tego oliwier znowu sie domaga mleka wieczornego (niestety wyjazd do stanow wszystko rozregulowal) i ostatnio pija mleko wieczorne 210 ml wody i 1 lyzka mleka i nadal chce mu sie to pic! w nocy tez sie jakos czesto budzi i marudny jest..

zazdroszcze tym z was co chodza do pracy, bo jednak kontakt z innymi doroslymi i oderwanie od dziecka chociaz na pare godzin dziennie czyni cuda.
 
Peperka, to chyba dobrze, że mały chętnie pije mleko? Amelka miała niecałe 2 lata jak całkowicie zrezygnowała z mleka, a juz wcześniej musiałam jej mleko przemycać dodając soku pomarańczowego, żeby miało inny smak, no i musiała mieć kolorową butele, żeby nie widzieć, że płyn jest biały, bo by nie wypiła.. A niby do 3 roku to mleko dziecko powinno pić, ale się nie martwię, bo Amelka od zawsze je dużo twarogów i białego sera :)
Ale dzisiaj w Wa-wie słoneczko świeci, jak się jest w domu to ciężko uwierzyć, ze na dworze zimno :))

Pozdrawiam, Ewa
FOTOGRAFIA DZIECIĘCA
 
IzaBK skracanie 15zł + zwężanie 25zł razem zapłaciłam na manhatanie 40zł za jedne spodnie. Zważywszy, że akurat te spodnie miałam za darmo to ok.
Ale kupiłam sobie w sierpniu 4 pary spodni (2 pary eleganckie i 2 pary rurki do biegania w factory po 50zł i 3 pary skracałam to już wydałam na nie 15zł od pary, a teraz jakbym miała wydać 25zł za zwężanie to wychodzi, że prawie drugie tyle na obróbkę by wyszło).


Ja spotkanko przed południem dopiero 25.11 mogę uskutecznić, bo wtedy mam wolny piątek.
 
Ostatnia edycja:
Peperka, wiem co czujesz! U mnie to samo! tylko x 2 jeśli chodzi o chłopaków ;)
Do pracy wracam na wiosnę i już się doczekać nie mogę. Cały tamten tydzień siedzieliśmy w domu bo Olaf dostał temperatury do 40 stopni. W poniedziałek byłam u lekarza i powiedziała, że zapalenie oskrzeli i antybiotyk Zinnan. Zwymiotował go. Poszłam we wtorek do naszej pani doktor, a ta że Olaf osłuchowo czysty i nie widzi potrzeby antybiotyku. Przepisała leki i jeśli do czwartku gorączka będzie to wtedy antybiotyk...W czwartek popołułdniu gorączka przeszła, ufff, ale mocno osłabiony był walką z infekcją. W czwartek rano natomiast Filipa wzięło to samo, ale gorączka minęła w sobotę i też obyło się bez antybiotyku! Na szczęście.
Olaf pokasłuje mi nocą i jak śpi w ciągu dnia...coś go jeszcze męczy i chyba znowu do lekarza muszę się wybrać?
Także cały tydzień w domu siedzieliśmy i myślałam, ze już wszyscy zwariujemy!

Czuję się złą matką bo nie mam cierpliwości :( w ogóle już!

Jagoda, ja tak schudłam teraz, że wszystkie spodnie sprzed ciąży na mnie wiszą! Też muszę wymienić garderobę całą :( ale wiem, ze z wagą dojdę do siebie jak wrócę do pracy więc nie do końca mi się opłaca.
Może zainwestuj w sukienki/tuniki? :)

Ja chętna bardzo na spotkanie jestem, ale gdzieś w Warszawie. Za daleko z moimi chłopakami nie dojadę, niestety...
 
reklama
25.11? mi pasuje :tak:

Gajka już zdrowa, jutro do pkola śmiga:-D
w nocy przyśniło jej się, że jakiegoś pieniążka zgubiłą na dworze, i rano awanturę zrobiła, bo goła chciała na dwór lecieć tylko w butach i tego pieniążka szukać :-D

słuchajcie - chcę zrobić/reaktywować klub mam. zatem pruszkowianki udzielające się i TE CO PODCZYTUJĄ WĄTEK CHOĆ SIĘ NIE ODZYWAJĄ - zapraszam! MamyPruszkow.pl Już prawie mam miejsce spotkań:cool2:
 
Do góry