reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

A ja właśnie nie wiem co będzie z 25.11.
Igi dziś wylądował u pediatry i okazało się, że ma zapalenie oskrzeli :-(.
Dostał antybiotyk i nie wiem czy uda nam się do końca przyszłego tygodnia go wybrać.

Ale jakby wyzdrowiał to czemu nie.

Całe 5 dni pochodził. Zaczynam zastanawiać się nad sensem przedszkola, bo wygląda na to, że w listopadzie będzie 5 dni a opłatę stałą zapłacić musimy.
 
reklama
Iza dobry pomysł z klubem mam! Nasz się rozwija :) Mamy już wolontariuszkę do prowadzenia zajęć ;) Szukamy teraz sponsora na wyposażenie i zabawki. Ja się zorganizowałam w świetlicy ogrodu jordanowskiego i Pani dyrektor nam bardzo pomaga.
Jak ktoś ma ochotę to spotykamy się zazwyczaj we wtorki i czwartki od 10 do 12! Zazwyczaj jest około 6-7 dzieci. Zdarza się i mniej i więcej.
Iza, może kiedyś przyjedziesz do nas i zaprezentujesz swoje artykuły ze sklepu ;)

*Peperka* Olaf chodzi spać około 13 i śpi do 16-17. Filip różnie, ale też zazwyczaj między 14 a 16 śpi.

*Jagoda* oj kiepsko z chorobą. Taki sezon niestety, że dzieci chorują. Ale szkoda, że kasę musisz płacić za przedszkole.
 
dziubasek - super! ale nie zaprezentowac artykuły, tylko strzelić wykład o pieluchowaniu naturalnym i chustonoszeniu :tak: hę?
Jaką robicie imprezkę uro dla Olafka?
 
Iza, póki co nie jesteśmy gotowe na wykład ;) Chyba, że ocenisz inaczej...Przychodzą jak na razie mamy i babcie z dwu i trzy-latkami. Pojedynczo przyszły osoby z młodszymi dzieci. Te starszaki są zazwyczaj już uczone na nocnik robić siusiu. Myślę, że jak nasza wolontariuszka bardziej się wdroży w temat to wtedy będziemy mogli przeznaczyć około 30 minut na wykład. Myślę, żeby to bardziej zorganizować wtedy. Rozwiesić u nas ogłoszenia że będzie tego i tego dnia wykład, żeby przyszły zainteresowane osoby a wolontariuszka mogła zająć się szkrabami. Może coś też o ekologicznym rodzicielstwie...

No tak...mam dwu latka w domu od jutra :) W sobotę przychodzą znajomi z kolegami i koleżankami moich szkrabów i robimy dla nich spotkanie, a w grudniu dopiero, jak przyjedzie moja mama zza granicy robimy rodzinną uroczystość...
 
hmmmmm...to ja jakaś inna jestem
moja Emilka bez szczebli w łóżeczku śpi od dawna (nie miała jeszcze roku)
i do tej pory śpi sama w łóżeczku

gorzej może być teraz z Helką bo ona często w nocy spi przy cycu,ale staram się ją odkładac do kołyski i coraz lepiej idzie
bardzo polubiła smoczka (kupiłam specjalnego dla dzieci cycowych) i mała bardzo chętnie ciągnie...
 
O proszę dwa dni mnie nie było a tu taki ruch:-D

Peperka a może uda Ci się zapisać się na jakieś zajęcie? Zawsze choc na chwilę oderwiesz się od codzienności:tak:Też miałaś przejścia z chłopakami. A co do lekarza, to bez komentarza.:no: Skąd mu się wzięło to zapalenie oskrzeli, przecież przez jeden dzień by się nie wyleczyło nawet antybiotykiem.

dziubasek super,że tak dobrze wam idzie organizacja Klubu :tak: U mnie nadal cisza:dry:

Iza a masz już może tą książkę Reni Jusis;-)? Nie mam jak oglądać EkoMamy w tv to chociaż książkę przeczytam ;-) Ja chodziłam do szkoły rodzenia przy Szpitalu Orłowskiego w wawie.

Jagoda zdrówka dla małego.

Co do spotkania 25 lub 29 to odpadam,bo mam dentystę, tam na pewno mi się długo zejdzie, no a później do roboty:dry:

Sawi jaki to smoczek??
 
Ostatnia edycja:
dziubasek - spoko, daj sygnał, jak będziecie chciały :tak:

lolkak - pewnie, że mam. I to niejedną :-D ale jeszcze nie czytałam :-p odłożyć Ci?
 
reklama
Do góry