reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

reklama
Heloł gerls! :-D
Ja bym sie chetnie spotkała ale tylko a Madziulą mogę, bo Domi mi sie zasmarkała. Wiec nie wiem czy uda mi sie wyrzeźbić coś w tym tygodniu.

Widzę że wątek kwitnie a ja tak rozpaczliwie nie mam czasu :-(

Ściskam wszystkie zmęczone i zapracowane!
I te niezmeczone i niezapracowane również :tak:
 
dziubasek: eh czyli Olaf spi wtedy kiedy Oliwier szaleje ;) myslalam ze uda sie na jakies spotkania umowic bo w miare niedaleko mamy do siebie, ale chyba nie da rady poki co

lolkak: wlasnie zamierzam znalezc jakies zajecia, tylko nie wiem czy Oliwier bedzie zainteresowany - bylam na jednych jakies 1,5 mca temu i w ogole go to nie interesowalo, po 20 min musialam wyjsc. staram sie tez zapisac na basen, ale ciezko z miejscami. i pewnie bede musiala jakies sale zabaw odwiedzac przynajmniej raz na tydzien - mysle czy do hula kula nie chodzic bo tam jest fajny ten plac i duzy, do tego czysto
 
Moja Amelka też bardzo lubi basen, z tym, ze my zaczniemy chodzić chyba na wiosnę, bo ona sobie nigdy nie da włosów dosuszyć, bo już jej za dłogu (a włosów dużo) więc zimą odpada. Znacie fajny basen na Ursynowie? Najlepiej, żeby jeszcze był tam mini basenik dla dzieci. A poza Ursynowem, czy w Wa-wie jest jakiś bardzo duży aqua-park?

Pozdrawiam, Ewa
FOTOGRAFIA DZIECIĘCA
 
lolkak - no tak! stały klient to stały klient :-D

strasznie jestem zalatana.. :sorry:
we wtorek robię w Pruszkowie spotkania chustowe o 11 i o 18 :-D kto ciekaw, zapraszam :tak:
 
reklama
Do góry