reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

jakos dawno sie nie pokazywalysmy u naszych kochanych Warszawianek... Jakies spotkanko sie kroi moze na koniec lata??? Chetnie bysmy sie wybraly...

Pozdrawiamy

Anna i Zuzanna
 
reklama
witajcie Warszawianki!

anusiakanusia, rewelacyjna fotka w podpisie!

Aga, no to martwisz mnie Kochana Twoim cisnieniem. Chociaż gdyby nie to Twoje cisnienie to byśmy sie pwenie nie spotkały, no ale leć do lekarza, teraz na żadne choróbska nie możesz sobie pozwolić! No i koniecznie wygoń Tomka do nas po ocean muzyczny, moje Dziecię zrobiło sobie z niego chodzik-pchacz, bo hipcio odjeżdża jej na panelach (muszę cos wymyśleć, zeby go zwolnić, podkleić mu czymś kółka).

Joanna, to Wy sie juz do "ROCZKU" szykujecie! Ale fajnie!
 
heya!
O jakim oceanie muzycznym mowisz (h)anka?U nas tez mimo ze Jula starsza to hipcio jej ucieka..jest za szybki a moja niunia jeszcze za wolna..hihihih...Oczywiscie ze jak tylko cos to daje znac i sie spotykamy...

a wlasnie czy sa jakies organizowane wszystkich osob tutaj z wawy spotkania?
 
Joanna, mamy taki muzyczny ocean zabawkę którą ponoc maluch bawią sie jeszcze od leżącego poprzez siedzące a potem na stojąco. Jednak że moje dziecie ruchliwe berdzo jest na takie zabawy czasu raczej nie ma. tam jest taki pulpit na nóżkach - z muzyczka i światełkami i kręcącą sie rybką (rybkę najfajniej jest zatrzymywać Agatce) No a ko0leżance Adze pożyczymy ocean żeby sprawdziła, czy karolcia będzie sie bawić, bo mój zakup dziecko zignorowało raczej, a rodzina wyśmiała). A hipka kupiłam juz teraz bo Agata z tych spieszących sie do chodzenia jest, niestety dywanu sie nie dorobiliśmy i chyba hipka podkleje plastrem.
 
ANIU POSTARAM SIE TOMCIA WYSLAC JAK NAJSZYBCIEJ DO CIEBIE.DZIS KAROLCIA ZACZEłA KLECZEć I MUSIELISMY OBNIżYć łóżECZKO,ALE SPRYCIULA.
TO MOJE CISNIEJE SZALEJE JAK CHCE,NORMALNIE SZOK !!
KUPILISMY PIURRE RYZOWE Z GROSZKIEM I MARCHEWKA,KAROLINCE SMAKUJE ;)
ALE NIC NIE PRZEBIJE OGóRKA KISZONEGO ;)
DZIS MIAłAM MęCZACY DZIEN.IDE SIE JUZ POłOZYC .
POZDRAWIEM CIE SERDECZNIE JAK ROWNIEZ WSZYSTKIE MAMAY ;)
GDYBY BYłO JAKIES SPOTKANIE TO JA-MY BARDZO CHETNIE ;)



 
Witam  :)
Ja też jestem z Wawy (a dokładniej z Bródna) i jestem majówkową mamą 2005.
Planujemy się spotkać z innymi majowymi mamami warszawskimi we wrześniu i w związku z tym mam pytanie: Czy któraś z was wie czy jest jakaś sala zabaw dla dzieci w CH Arkadia??

A kiedy i gdzie spotkanie warszawianek??? Chętnie zajrzymy  ;)
 
Elwisku, w CH Arkadia jest ogrodek zabaw na gorze przy Grycanie, ale winszuja sobie 5 zl za godzine zabawy... Natomiast w IKEI na Targowku jest w restauracji spory kacik zabaw a tuz przy nim spore stoly, przy ktorych sobie z kawka mozna posiedziec... Mniej luksusowo niz w Arkadii, ale za to w ikeowskiej atmosferze, ktora ja np bardzo lubie...
 
reklama
Witajcie Mamy Warszawianki!
Mam taki sobie pomysl, zeby zorganizowac kiermasz ubranek po naszych dzieciach. Jest nas kilka mam, ktore chetnie pozbeda sie przykrótkich wdzianek po swoich pociechach. Jak myslicie, jest gdzies takie miejsce, w ktorym taka sredniej wielkosci impreza moglaby sie odbyc? Pewnie wiekszosc z Was wie co to sa w Niemczech Flohmarki. To wlasnie takie pchle targi. Czesto na dany temat. Takie cos mi sie marzy. Ale na Pradze, gdzie mieszkam, nie bardzo widze miejsce na takie cos... Moze cos poradzicie, podpowiecie? Czekam na znaki i info, czy ktos jest zainteresowani i chcialby sie przylaczyc. Jakby co to podaje maila tekielek@gmail.com
Pozdrawiam Was gorąco!
Mama Rity
;D
 
Do góry