reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

As to niezle:) moja sie nie przekreca jeszcze ani z bokow ani z niczego, a na brzuchu prawie nie lezy bo nie cierpi tego, wiec zwykle ja klade raz,dwa dziennie na minute do 3.
 
reklama
As - dzięki za dobre słowa :tak: noo, mając w pamięci stopień zaawansowania rozwojowego Karolinki sprzed tygodnia nie dziwię się, że się już przekręciła :-D mała jest na prawdę niezwykła :tak:

Maria - może kładź Polę na brzuszku na 20 sekundowe sesje, ale za to 10 razy dziennie? jestem przekonana, że to da szybkie efekty :blink: a strzyżenie psów - bardzo fajny pomysł jeśli lubisz psy i psy Ciebie :tak:

Jutro moja Ela ma 9 urodziny, robimy imprezę dla koleżanek i kolegów. uffffff...... mam nadzieję, że bilard i dyskoteka wystarczą :nerd:
 
Jutro moja Ela ma 9 urodziny, robimy imprezę dla koleżanek i kolegów. uffffff...... mam nadzieję, że bilard i dyskoteka wystarczą :nerd:

9-latki bilard i dyskoteka?? alez te dzieci teraz maja dorosle zainteresowania :)
Ja tez sie nie moge doczekac jak bede robic takie imprezy, masle ze kolezanki zaczniemy zapraszac na urodziny od zerowki. Na razie dla mojej corki najwazniejsza jest obecnosc rodziny, ale to si pewnie szybko zmieni :))

Pozdrawiam, Ewa
FOTOGRAFIA DZIECIĘCA
 
My w tym roku wyjątkowo zrobiliśmy urodziny tylko dla rodziny. Krystian dwa lata z rzędu miał imprezy dla grupy, ale w tym roku ja nie miałam siły organizować.

Co do brzuszka, to ja kładłam Ignasia na sobie, wtedy mu się podobało leżenie na brzuszku, inaczej nie chciał nawet na chwilę się położyć a na mnie mógł i pół wieczora przeleżeć i dźwigał głowę, żeby mi w oczy spojrzeć :laugh2:. Dla mnie to był duży szok, bo Krystian kochał pozycję na brzuszku i mógł tak leżeć bez przerwy.

Ja ogólnie mam dużo na głowie, koniec roku.
Już nie mogę się wakacji doczekać :-p.
 
Jestem,podczytuję ,ale na pisanie czasu brak.
Łapię każdą chwilkę z małą ,bo ten czas tak szybko leci...
Szkoda mi każdej niewykorzystanej sekundy. ;-):baffled::baffled::rofl2::rofl2:
A tu fotki naszej małej księżniczki
 

Załączniki

  • 20120523203.jpg
    20120523203.jpg
    19,1 KB · Wyświetleń: 23
  • 20120614221.jpg
    20120614221.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 26
cześć dziewczynki, ale tu pusto :) Weny brak czy coś? mnie na pewno.
U nas wszystko dobrze. Nie pracuję na etacie. Pracuję w domu, jak chłopcy śpią. Póki co nie mam jeszcze sukcesów, ale to kwestia czasu, tak myślę. Cięzko jest pogodzić pracę z moimi maluchami. Filip biega, Olaf zabiera mu wszystkie zabawki, awantury są wpisane w stały plan dnia. Pomiędzy nimi, ja - próbująca ogarniać ich, dom, siebie i tak w kółko. Jednak chłopcy są facynujący i cieszę się ogromnie, że ich mam :)
Za nami dni adaptacyjne w przedszkolu, fajnie było!
Teraz w niedzielę wyjeżdżamy nad morze, na tydzień.
As, jeszcze raz gratuluję córci, szczególnie po tym co przeszłyście. A jak Kubuś?
Co u innych forumowiczek?
ZOO Was dawno nie widziało ;)
 
reklama
Do góry