reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

reklama
sawi gratulacje!

Atenaw witaj, niestety moje szkraby jeszcze nie osiąnęły takiego wieku ;) Pewnie niebawem znajdziecie fajne towarzystwo.

Iza, Ty masz katar czy Gaja? U nas Olaf od soboty katarzyl, poł nocy dzisiaj nie przespal i nie poszedl do przedszkola bo mial stan podgorączkowy, na Filipa juz przeszlo. Zobaczymy jak bedzie jutro :(

As, a jak sobie radzisz? Czujesz różnicę przy kolejnym dziecku? I jak Twój synuś?
 
Witaj, no tak ,wy to małe szkraby macie więc i inne problemy itp.. a Julka to już niedługo nastolatka. No mam nadzieję, że kogoś poznamy fajnego i ja i córka, trochę mi jej żal, bo swoje koleżanki to przecież zostawiła w starym miejscu zamieszkania, w innym mieście.
 
Witaj Iza,
Jesteśmy z Pomorza, małego ,uroczego miasteczka o nazwie Człuchów, słynącego z zamku krzyżackiego i nie tylko. A teraz Wawka - duuuża zmiana. Mieszkamy sobie na Ursynowie:)
Pozdrowionka, buziaczki
 
Gaja miała katar przez jeden dzień, nie pojawił się u niej ani kaszel, an gorączka. No i dziś poszła do przedszkola. Ale jednak tym razem rozpłakała się przy zostawaniu :-( po drodze opowiadałą, że dzieci nie są fajne i się smucą, i ona wtedy też musi się smucić :-(
 
sawi gratulacje!

Atenaw witaj, niestety moje szkraby jeszcze nie osiąnęły takiego wieku ;) Pewnie niebawem znajdziecie fajne towarzystwo.

Iza, Ty masz katar czy Gaja? U nas Olaf od soboty katarzyl, poł nocy dzisiaj nie przespal i nie poszedl do przedszkola bo mial stan podgorączkowy, na Filipa juz przeszlo. Zobaczymy jak bedzie jutro :(

As, a jak sobie radzisz? Czujesz różnicę przy kolejnym dziecku? I jak Twój synuś?
Radzę sobie bo muszę .:-D:-D:-D
A tak serio to spoko.
Tak czuję różnicę .
Każde dziecko kocha się inaczej.
Każde kolejne z inną siłą uczuć i za co innego.
Jednak ta miłość jest inna.
Jest dojrzała,mam niezmierzone pokłady miłości i cierpliwości,jestem spokojna i opanowana ,do wszystkiego podchodzę z lekkim dystansem.
Daję małej czas na wszystko i tylko kocham,patrzę i podziwiam.
Z wiekiem chyba jednak kocha się inaczej,ale to dobrze ,tak ma być.

Kubusia za to kocham miłością szczególną .
Taką przystosowaną tylko dla Niego.
Kubuś to super chłopak,cudowny starszy brat i mega pomocnik.
Usamodzielnił się na tyle ,że wraca sam już ze szkoły i nie ma żadnego asystenta.
Jestem dumna z mojego syna.:tak::-):-)
To cudowne dziecię tylko start miał nieco gorszy ,ale wyrównujemy.
Mamy jeszcze czas na wszystko.
Ważne go gonimy rówieśników emocjonalnie i jest coraz lepiej.

Kupiłam dziś swojemu najmłodszemu dziecku pierwszą w życiu czapkę taką na chłodne dni.
Rozmiar czapki 0-3 miesiące ,a moja dama w niej pływa :szok::szok::szok::szok::baffled::baffled::baffled::-):-):-)
Czapka jest naprawdę malutka ,ale główka Karolisi jeszcze mniejsza i zasłania jej nawet oczy :szok::szok::-D:-D:-D
wyjścia nie miałam i siedziałam dziś z szydełkiem w ręku. ;-):-):-):-)
Wyszła taka czapunia :tak:
Gaja miała katar przez jeden dzień, nie pojawił się u niej ani kaszel, an gorączka. No i dziś poszła do przedszkola. Ale jednak tym razem rozpłakała się przy zostawaniu :-( po drodze opowiadałą, że dzieci nie są fajne i się smucą, i ona wtedy też musi się smucić :-(
Będzie dobrze
 
reklama
As - nieustająco jestem pod wrażeniem Twoich dzierganek :-) aniołek od CIebie czeka na święta :tak:

Gaja troszkę mniej rozpacza, ale zadowolona z przedszkola wciąż nie jest. Dziś rano wspominała stare przedszkole:cool2:
 
Do góry