reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z West Midlands

Widocznie z West Midlands jestesmy tylko my dwie:-p
A co u Ciebie Mamunia2 jak chlopaki sie miewaja? Mocno rozrabiaja?
Ja swojego malego przezwyczailam spac cala noc, tzn od ok 21 do 6 rano, a teraz znowu budzi mi sie co chwila w nocy...oszalec idzie;-)Znowu mi sie cos poprzestawialo.
Kiedy zaczelas wprowadzac Alexowi nowe pokarmy stale? I jak to wygladalo? Bo z tego co pisalas, to tylko 2 tyg. karmilas go swoim mleczkiem. A dzieciom karmionym butla, juz od 4 mca mozna wprowadzac powoli jakies nowosci.

Buziaki
 
reklama
Ja mam takie pytanko...czy znacie kogos, kto mialby swinska grype? Bo znalazlam taki artykul na necie:
" Ale największe ognisko świńskiej grypy na Wyspach znajduje się obecnie w regionie West Midlands, gdzie oficjalnie zdiagnozowano ją już ponad 2400 osób. Największe zagęszczenie chorych występuje w sześciu rejonach podstawowej opieki zdrowotnej, gdzie mieszkają imigranci z Azji, posiadający zwykle duże rodziny. W tych miejscach podjęto już decyzję o zaprzestaniu działań zmierzających do powstrzymania rozprzestrzeniania się wirusa."
 
Myleene- maluchy mają się dobrze trochę łobuzują ale i tak są kochani:), rosną jak na drożdżach i co dzień czyms mnie zaskakują.
A co do swińskiej grypy to niestety osobiscie znam 2 osoby, które chorowały ale na szczęscie obyło się bez poważniejszych komplikacji. A tak swoją drogą to zaczynam się bać przez to cholerstwo.
 
I ja jestem z West Mindlands. Mam na imie Ilona. Mieszkamy z mężem i córeczką na Qintonie w Birmingham :-):-)
 
I ja tez z West Midlands :)

a co do tego:
Ja mam takie pytanko...czy znacie kogos, kto mialby swinska grype?
to od weekendu dzieci szefa mojego leza w domu chore. On powinien pozostac 7 dni w domu, ale oczywiscie pracuje. A w piatek dzieci byly u nas w pracy, i pewnie zarazaly. Juz dzis 2 osoby ode mnie zwolnily sie do domu bo sie zle czuly.
Jestem przerazona! Do tej pory nie martwilam sie tym wogole, zachoruje to trudno, ale teraz jak okazalo sie ze jestem w ciazy jestem bliska histerii!
 
reklama
Hej :)
Narazie nie pracuję,ale w najbliższym czasie planuję coś szukać :) Dzieciaki .... no własnie nie wiem,co robić... chyba childminderkę poszukam.
widzę, mamunia, że u Ciebie jest jeszcze mniejsza różnica wieku między chłopcami :szok: kiedyś mama pewnych bliźniaków powiedziała mi, że zastanawia się, kto ma ciężej - mam "rok po roku" czy mama bliźniaków :-)
Widzę, że na zdjęciu masz pojedynczy wózeczek.. jak sobie dawałaś radę? ja musiałam kupić podwójny :/ i w zasadzie nadal go jeszcze używam od czasu do czasu na dłuższe wypady :)
pozdrawiam wszystkie mamusie!
 
Do góry