reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Włocławka?

Witam wszystkie mamy z włocławka:)) ja tez jestem z tego miasteczka a konkrtenie z zazamcza!jestem w szoku,bo muslalam,ze nie bedzie na forum mamusiek z wloclawka,a tu tyle kobitek tylko,ze szkoda,ze tak kiepsko rozwija sie nasze forum regionalne!!!pozdrawiam i niech jakas wloclawianka skrobnie cos o swoich pociechach!
 
reklama
Dla wszystkich mamus z WŁOCŁAWKA Wesolych Świat i Szczesliwego
Nowego Roku

i niech nasze regionalne forum zatetni zyciem w nowym roku:-)
 
Trochę za późno tu dotarłam ale witam wszystkie mamy z Włocławka. Mieszkam tu od urodzenia - osiedle Zazamcze. Pozdrawiam Was wszystkie
 
Czesc mamuski!co u Was i Waszych pociech slychac?moja niunka ma juz prawie 7miesiecy i od niedawna zaczynamy smakowac nowe potrawy,ale cos mojemu bobfrutowi dorosle papu nie podchodzi cycek mamy nadal lepiej smakuje hehe a jak u Was z tymi sprawami?
ja tez jestem z zazamcza
 
zagląda ktoś tu jeszcze z Włocławka? Ja jestem z Włocławka wróciłam tu po 4 latach i tak nie bardzo ze nikogo nie ma ze starych znajomych :-(
 
reklama
Ja mieszkalam we Wloclawku od urodzenia do 2003 kiedy to wyjechalam do Irlandii. Do kraju juz raczej nie wroce, ale bede bacznie obserwowac jak sie maja Wloclawianki ;)

Rocznik '84, (szkoly SP 20, Ekonomik, PWSZ)
 

Podobne tematy

Do góry